Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="270360"]
Воспитание

Еко-вечірка: 5 способів зробити дитяче свято екологічним

0
Дитячі свята завжди асоціюються з повітряними кулями, пластиковими тарілками з яскравими малюнками та, звичайно, подарунками у бл�

Дитячі свята завжди асоціюються з повітряними кулями, пластиковими тарілками з яскравими малюнками та, звичайно, подарунками у блискучій упаковці.

день народження

Джерело: Freepik

Здається, що день народження чи будь-яка інша дитяча вечірка не можуть відбутися без цієї гори пластикового сміття. Але це не так.

Створити святковий настрій та влаштувати грандіозну дитячу вечірку можна і в еко-стилі. У цьому матеріалі розповідаємо, як провести екологічний день народження та зробити дитяче свято безпечним для довкілля.

Запрошення

Дитяче свято починається з запрошень. Якщо ви хочете зробити цей світ екологічним, відмовтеся від яскравих листівок-запрошень. Задоволення від такого запрошення триватиме не більше 10 секунд, а згодом воно, рано чи пізно, вирушить у сміття.


Віддавайте перевагу онлайн-запрошенням. До того ж, це чудовий спосіб повідомити гостям, що ви плануєте «екологічну» вечірку. Надсилати запрошення в електронному вигляді можна різними способами – від імейлів, до месенджерів та соцмереж.

Такий спосіб, до речі, дозволить відразу отримати зворотний зв’язок і точно спланувати кількість гостей. А можна перетворити процес створення запрошень у захоплюючий час для вас та дитини. Спробуйте створити дизайн разом!

дитяче день народження

Джерело: Freepik

Святкове меню

Досить часто меню на дитячій вечірці рясніє готовими тортами, піцою, цукерками, газованими солодкими напоями та іншими «покупними» стравами. І, звичайно ж, упаковкою.

Складаючи меню на дитяче свято, батьки також часто переборщують з кількістю страв. Але пам’ятайте, що дитяча вечірка це, перш за все, розваги та веселощі, а не їжа.

Обмежуйте меню та вибирайте корисні страви, а також як солодкий десерт запропонуйте не торт з магазину, а фрукти або, наприклад, домашній мармелад та зефір. Замість газованих напоїв також можна запропонувати гостям смачний та корисний морс чи компот.

Найголовніше – вміти креативно подати страву, адже коли вона виглядає цікаво, діти можуть полюбити навіть моркву з брокколі. Крім того, важливо враховувати інтереси та особливості дітей у харчуванні. Якщо їжі буде в міру, але з повагою до кожного гостя, то свято вдасться на славу.

Посуд

Відмовляємося від одноразового посуду та деталей сервірування. Звичайно, яскравий посуд створює атмосферу свята, і ви запитаєте, що ж у цьому випадку робити? Щоб не створювати зайві відходи, ретельно продумайте меню та сервірування – це дозволить зменшити кількість використаного посуду.

Якщо немає можливості або бажання використовувати скляний посуд, який може розбитися під час дитячого свята, краще вибирати покупні паперові стаканчики і тарілки. Також відмовтеся від соломинок і непотрібних деталей сервірування.

Віддайте перевагу лляним або паперовим скатертям, які екологічні і виглядають ошатніше.

дитяче день народження

Джерело: Freepik

Святкова атмосфера

Хто сказав, що атмосферу свята можна створити тільки за допомогою повітряних куль і конфетті з фольги? Прикрасьте ваше свято екологічно – за допомогою паперових гірлянд, плакатів, а також декору з пап’є-маше. До речі, до цього можна залучити і вашу дитину напередодні свята, адже це чудова взаємодія для дитини та батьків.

Як прикрасу ви також можете використовувати свіжі квіти та рослини, ягоди та фрукти, з яких можна зробити подобу гірлянди.

Подарунки

Важливо попередити гостей про екологічність вашого свята та заздалегідь сказати про упаковку подарунків.

Щоб мінімізувати кількість сміття після свята попросіть гостей не упаковувати подарунки в обгортковий папір або фольгу.

Ви також можете обговорити і самі подарунки, якщо хочете уникнути неприємних несподіванок – наприклад, іграшок із пластику. Наприклад, запропонуйте гостям вибрати загальний великий подарунок.

Відмінний вихід із ситуації – дарувати враження залежно від уподобань та віку дитини. Так, гості можуть подарувати сертифікат для відвідування аквапарку або квитки до парку розваг.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты