Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="270331"]
Воспитание

5 найкращих книг для екологічного виховання дитини 

0
Сьогодні еко-свідомість — це тренд, який неабияк тішить нашу засмічену пластиком планету. І саме юне покоління активніше навіть за

Сьогодні еко-свідомість — це тренд, який неабияк тішить нашу засмічену пластиком планету. І саме юне покоління активніше навіть за своїх батьків пролонгує та підтримує свідоме споживання та свідомий підхід до збереження і примноження природних ресурсів. Про те, як виховати еко-свідому дитину та пояснити важливість економії природних ресурсів прямо чи в контексті йдеться у пропонованій вам підбірці 5 книг для екологічного виховання дитини.

«Як допомогти дівчинці-підлітку», Мері Пайфер, Сара Пайфер Ґілліам

Дівчатка-підлітки потребують інших підходів виховання, ніж хлопчики, це очевидно. Ба більше, кожна дівчина особлива. Так, вони ровесниці, але при цьому виглядають, відчувають та думають абсолютно по-різному. Ця книжка допомагає комфортно та без стресів пройти шлях дівчачого підліткового періоду, знайти правильні слова, яку дівчинка-підліток почує і до яких дослухається. А ще тут містяться корисні поради про те, як сучасній дівчинці стати eco-friendly і чому це є важливим та трендовим вибором для кожного підлітка.

«Як допомогти дівчинці-підлітку», Мері Пайфер, Сара Пайфер Ґілліам


«Я погана мати? і 33 інших запитання,які псують життя батькам», Катерина Кронгауз  

Ваша дитина полюбляє жбурляти сміття повз смітник, усі свої цукерки ховає виключно до целофанових пакетів та забуває вимикати на кухні світло? Тільки не варто відразу думати, що це означає, що ви погана матір! Авторка цієї книги дає відповіді на найпоширеніші мамські запитання про виховання дітей, обговорюючи й таке важливе питання еко-виховання з усіма його етапами. 

«Я погана мати? і 33 інших запитання,які псують життя батькам», Катерина Кронгауз  

«Свобода від виховання.Поради досвідченого педагога батькам», Діма Зіцер 

Еко-виховання дитини не обходиться без заборон, які малечі важко зрозуміти. Чому не можна користуватися оцими пакетиками? Навіщо замість легкого пластикового судочка брати важкий скляний? Навіщо мені ця багаторазова пляшечка замість пластикової? Заборони, що залишаються без пояснень порушують логічність виховання і залишають білі плями в усвідомленні дитиною цієї самої заброни. Автор цієї книги допоможе логічно обгрунтувати кожну заборону та показати дитині, що любов до природи — це важливо, приємно і добре. 

«Свобода від виховання.Поради досвідченого педагога батькам», Діма Зіцер 

 

«Таємна опора: емоційний зв’язок у житті дитини», Людмила Петрановська 

Авторка, ґрунтуючись на науковій теорії прихильності, легко і доступно розповідає про роль батьків на шляху до дорослішання. Про те, що формує дитину та як це потім відбивається на її майбутньому, чому залежність та безпорадність поступово трансформуються у зрілість, і як батьківська любов і турбота  формують те, що авторка називає таємною опорою, яка підтримує дитину протягом подальшого дорослого життя. Цю наукову теорію прихильності можна активно використовувати, як інструмент екологічного виховання дитини, аби доступно та на конкретних прикладах пояснити, у чому полягає важливість піклування про природу та які глобальні наслідки може мати виключно споживацьке до неї ставлення. 

«Таємна опора: емоційний зв'язок у житті дитини», Людмила Петрановська 

#майже_доросла: книжка про дівчат і для дівчат, Ірина Славінська

Це — не псевдокласична  дівчача енциклопедія «маленьких принцес», де йдеться виключно про куховарство, макіяж,  вдале заміжжя та необхідність прийняти свій статус принцеси у вежі з драконом. На противагу цим застарілим догмам, «#майже_доросла» вчить дівчаток любити і приймати себе, боротися за свої права, вміти постояти за себе у світі digital-небезпек, вміти захищати себе юридично, знайти своє покликання у світі великих можливостей (а не лише на кухні, виключно як мама кількох діточок та дружина).  Ця книжка — про сучасне виховання сучасної дівчини, яка знає, чому бути еко-свідомим важливо і як повсякденні ритуали допоможуть зберегти баланс природних ресурсів на нашій виснаженій планеті.

#майже_доросла: книжка про дівчат і для дівчат, Ірина Славінська


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты