Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269326"]
Материалы на украинском языке

Фільм як книга: 5 найкращих екранізацій літературних шедеврів

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.28
0
Скільки цікавих книжок входять до шкільної програми з літератури! Але варто визнати, що учні далеко не завжди читають їх із захвато

Скільки цікавих книжок входять до шкільної програми з літератури! Але варто визнати, що учні далеко не завжди читають їх із захватом. Насправді інколи їх можна зрозуміти, адже школярам задають стільки домашніх завдань, що прочитати велику (хоча й дуже цікаву!) книжку, просто ніколи. Та це не привід не долучитися до світового літературного надбання! Викладачі онлайн-школи «На Урок» радять запропонувати дітям подивитися екранізації відомих творів. Адже це так цікаво та захопливо! До речі, деякі екранізації подано майже дослівно.

Фільм як книга: 5 найкращих екранізацій літературних шедеврів

451 градус за Фарінгейтом

Сприймати антиутопії складно, адже подеколи вони малюють дійсно не найприємніші картини. Утім, є книги та фільми, які мають дивитися всі. І «451 градус за Фаренгейтом», знятий за однойменним романом Рея Бредбері. Тільки уявіть собі цей світ майбутнього, у якому спеціальний загін пожежників знищує всі книги. Сержант Гай Монтег сліпо виконує накази та знищує літературу, але зустріч з юною Кларисою змушує його переосмислити своє життя. Зверніть увагу: є дві екранізації – 1966 та 2018 року. Перегляду гідні обидві! Будьте певні, школярам варто подивитися на світ, у якому більше не можна читати, і зрозуміти, що він не має бути таким. 

Фільм як книга: 5 найкращих екранізацій літературних шедеврів

Джерело: youtube, автор: Хата-Читальня

Чорнильне серце

Нечасто книголюби позитивно висловлюються щодо кіноекранізацій, одна картина «Чорнильне серце» по-справжньому здивувала навіть найвибагливіших читачів! Навіть авторка роману, Корнелія Функе, позитивно оцінила екранізацію: «У моїй книзі образи, фантазія – це головне. Режисер  чудово та досить тонко це передав, адже неперевершено володіє мистецтвом створювати візуальні образи». Що, погодьтеся, досить непросто, адже фільм по суті про любов до книг та про магію читання. Якщо ваші діти, переглянувши цю стрічку, не закохаються у книжки, ми дуже здивуємося! 


Фільм як книга: 5 найкращих екранізацій літературних шедеврів

Джерело: youtube, автор: Філологічний Олімп

Убити пересмішника

Мільйони людей закохалися в образ батька з роману Гарпер Лі, стриманого, доброго та чесного вчителя. І ще більше людей захопилися цією неймовірною історією після екранізації 1962 року! Сюжет демонструє світ без рожевих окулярів та прикрас, показуючи несправедливість та боротьбу за її відновлення. А ще – це історія про дітей, які тільки-но вступають у підлітковий вік та розуміють, що світ навколо них змінюється. Саме тому ця історія точно зацікавить учнів! Зрештою, завжди цікаво спостерігати за тим, як однолітки вирішують проблеми, актуальні для юних глядачів. Насправді ця книга настільки цікава, що, впевнені, діти точно її прочитають. А перегляд екранізації допоможе поглянути на ситуації по-новому!

Фільм як книга: 5 найкращих екранізацій літературних шедеврів

Джерело: youtube, автор: Audio Genia

Чарлі та шоколадна фабрика

В основі відомої історії – добра казка Роальда Даля, де звичайній дитині посміхнулася вдача, вона змогла змінити життя та повірити в диво. Що обрати: читання чи перегляд фільму? Обирайте одразу обидва варіанти! Ані ви, ані ваша дитина не пошкодуєте. Ця чарівна казка захоплює з перших хвилин і діти навіть не помітять, як почнуть розмірковувати над важливими темами! А хіба не це і є нашою метою?

Фільм як книга: 5 найкращих екранізацій літературних шедеврів

Джерело: youtube, автор: КИНОМАН

Кораліна у світі кошмарів

Почніть знайомити дітей із творчістю Ніла Геймана та Тіма Бертона з перегляду цієї чудової стрічки. Це той випадок, коли талант режисера та письменника створюють справжню магію. Покажіть дітям яскраву та страшну історію про дівчинку Кораліну, яка знаходить вхід до потойбіччя та знайомиться зі своєю «іншою» родиною та «іншими» друзями. Як закінчиться ця подорож? Упевнені, після перегляду фільму діти точно забажають прочитати ще й книгу! 

Фільм як книга: 5 найкращих екранізацій літературних шедеврів

Джерело: youtube, автор: Raddy Film

Насправді є дуже багато неймовірно цікавих фільмів, знятих на основі видатних романів, які вивчають у школі. Тож радимо дослідити це питання! А ще радимо обов’язково переглянути разом із дітьми такі фільми як «Мандрівний замок Хаула», «Чайка Джонатан Лівінгстон», «Енеїда», «Володар перснів» тощо. Гарного перегляду!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты