Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="275151"]
Новости

Святослав Вакарчук вдруге став батьком й розсекретив стать та ім’я дитини

Old date:
Current date: 2022.08.15
New date: 2022.07.06
0
Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вдруге став батьком. Це підтвердила пресслужба артиста  на офіційній сторінці гур

Фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук вдруге став батьком. Це підтвердила пресслужба артиста  на офіційній сторінці гурту у Facebook

Святослав Вакарчук вдруге став батьком й розсекретив стать та ім'я дитини

Джерело: [email protected]

Менеджер Вакарчука Вікторія Хоменко також підтвердила у соцмережах дану інформацію. Повідомляється, що у Святослава народилася донечка, яку назвали Соломією. Це ім’я староєврейського походження, що у перекладі означає «мир». Святослав разом із коханою Євгенією ретельно приховували народження доньки.Дівчинка народилася ще два тижні тому — 21 червня, однак про її народження повідомили лише вчора, 5 липня.

Вітаємо тебе в нашій дружній «Океанівській» та великій українській родині, маленька україночка Соломія Святославівна Вакарчук. Перемоги нам всім, після якої – миру вам назавжди, наші діти.

Святослав Вакарчук вдруге став батьком й розсекретив стать та ім'я дитини

Джерело: facebook.com/okeanelzyofficial

Лише нещодавно стало відомо, що співак вдруге стане батьком. Наприкінці травня журналісти помітили обранницю Вакарчука на останніх місяцях вагітності під час кінофестивалю в Каннах.

Нагадаємо, що вперше лідер легендарного гурту став батьком минулого року. У нього народився син. Хлопчика назвали Іваном, на честь батька музиканта.

Святослав Вакарчук вдруге став батьком й розсекретив стать та ім'я дитини

Джерело: [email protected]

Минулого року Вакарчук повідомив про розлучення з Лялею Фонарьовою, у шлюбі з якою перебував протягом 20 років. Він не коментує інформацію про те, що матір’ю його дітей та цивільною дружиною є Євгенія Яцута. Проте ЗМІ підтверджують, посилаючись на різні джерела, що обранниця музиканта — 39-річна продюсерка великого українського продакшену Radioaktive Film Євгенія Яцута.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x