Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275151"]
Новости

Святослав Вакарчук вдруге став батьком й розсекретив стать та ім’я дитини

0
Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вдруге став батьком. Це підтвердила пресслужба артиста  на офіційній сторінці гур�

Фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук вдруге став батьком. Це підтвердила пресслужба артиста  на офіційній сторінці гурту у Facebook

Святослав Вакарчук вдруге став батьком й розсекретив стать та ім'я дитини

Джерело: [email protected]

Менеджер Вакарчука Вікторія Хоменко також підтвердила у соцмережах дану інформацію. Повідомляється, що у Святослава народилася донечка, яку назвали Соломією. Це ім’я староєврейського походження, що у перекладі означає «мир». Святослав разом із коханою Євгенією ретельно приховували народження доньки.Дівчинка народилася ще два тижні тому — 21 червня, однак про її народження повідомили лише вчора, 5 липня.

Вітаємо тебе в нашій дружній «Океанівській» та великій українській родині, маленька україночка Соломія Святославівна Вакарчук. Перемоги нам всім, після якої – миру вам назавжди, наші діти.

Святослав Вакарчук вдруге став батьком й розсекретив стать та ім'я дитини

Джерело: facebook.com/okeanelzyofficial

Лише нещодавно стало відомо, що співак вдруге стане батьком. Наприкінці травня журналісти помітили обранницю Вакарчука на останніх місяцях вагітності під час кінофестивалю в Каннах.


Нагадаємо, що вперше лідер легендарного гурту став батьком минулого року. У нього народився син. Хлопчика назвали Іваном, на честь батька музиканта.

Святослав Вакарчук вдруге став батьком й розсекретив стать та ім'я дитини

Джерело: [email protected]

Минулого року Вакарчук повідомив про розлучення з Лялею Фонарьовою, у шлюбі з якою перебував протягом 20 років. Він не коментує інформацію про те, що матір’ю його дітей та цивільною дружиною є Євгенія Яцута. Проте ЗМІ підтверджують, посилаючись на різні джерела, що обранниця музиканта — 39-річна продюсерка великого українського продакшену Radioaktive Film Євгенія Яцута.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты