Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273354"]
Новости

Улюблена іграшка сина: Святослав Вакарчук показав свій оберіг

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.03.23
0
Святослав Вакарчук допомагає українцям, підбадьорюючи своєю музикою. Артист активно їздить українськими містами та співає для лю

Святослав Вакарчук допомагає українцям, підбадьорюючи своєю музикою. Артист активно їздить українськими містами та співає для людей. А задля особистого захисту він возить із собою цікавий оберіг.

Святослав Вакарчук показав свій оберіг у війні

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

За час війни Святослав Вакарчук встиг побувати в кількох містах, які постраждали від російського вторгнення. Від Києва до Миколаєва, Від Львова до Харкова — він їздить по Україні з однією метою: підбадьорювати людей, волонтерів, бійців та переселенців. Щоб самому не втрачати силу, він возить із собою улюблену іграшу крихітного сина Івана.

Про це соліст гурту «Океан Ельзи» відверто розповів на своїй сторінці в інстаграм, додавши відповідне фото.

«Улюблена машинка мого улюбленого Івана Святославовича. Від Львова до Харкова. Від Києва до Миколаєва. Завжди зі мною», – поділився український співак.


Святослав Вакарчук показав улюблену іграшку сина

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Вакарчук майже не говорить про свого первістка, тому допис викликав особливу увагу. У коментарях прихильники побажали йому здоров’я та безпеки у цей нелегкий для кожного українця час:

«Тримайтеся та бережіть себе, Святославе!», «Хай Бог оберігає вашу родину, і особливо Івана Святославовича», «Бережіть себе! Ви — промінчик позитиву, що відвідує наші любі міста».

Нагадаємо, у серпні 2021 року Святослав Вакарчук повідомив, що вперше став батьком. У нього народився син, якого назвали на честь батька співака Іваном. Про матір малюка майже нічого не відомо. У червні 2021-го після 20 років стосунків Вакарчук розійшовся з Лялею Фонарьовою. А вже згодом журналісти дізналися, що ймовірною коханою артиста може бути генпродюсерка українського продакшена Radioaktive Film Євгенія Яцута. Пресслужба Святослава не підтвердила і не спростувала цю інформацію.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты