Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269140"]
Новости

Святослав Вакарчук вперше прокоментував народження первістка

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.22
0
Святослав Вакарчук нарешті порушив мовчання після народження сина. Фронтмен групи "Океан Ельзи" не хоче афішувати своє особисте жи

Святослав Вакарчук нарешті порушив мовчання після народження сина. Фронтмен групи «Океан Ельзи» не хоче афішувати своє особисте життя.

Святослав Вакарчук про народження первістка

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Наприкінці серпня стало відомо, що у Святослава Вакарчука народився син, якого назвали на честь батька музиканта — Іваном. Про це повідомила менеджер гурту «Океан Ельзи» Вікторія Хоменковін в Фейсбук. Сам Вакарчук не охоче говорить про особисте.

В нещодавньому інтерв’ю він зізнався, що не хоче афішувати своє особисте життя, том публічно розповідати про новонародженого сина не бажає. Таку скритність артист списує на українські традиції.

«В українських сім’ях, як і в багатьох інших сім’ях, батьки намагаються не афішувати своє особисте життя, щоб дати дітям в перший час повноцінно встати на ноги без зайвої уваги. Я дотримуюся цих традицій, думаю, всі українці мене в цьому розуміють »,


— прокоментував Святослав.

Святослав Вакарчук

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

За даними ЗМІ, мамою хлопчика є 39-річна Євгенія Яцута, продюсер українського продакшена. Особисто Вакарчук чутки не підтвердив та не спростував. Повідомлялося, що жінка в травні займалася зйомками кліпу для «Океану Ельзи». В той же період її помічали на різних заходах з округлим животиком. Припускають, що вона народила в тому ж місяці.

Також відомо, що пара разом вже рік. Деякі прихильники вважають, що саме через нову кохану Святослав розірвав 20-річні стосунки з дружиною Лялею Фонарьовою. Про розрив він розповів у червні, зазначивши, що вони з колишньою завжди будуть близькими людьми.

В будь-якому разі новий етап життя гарно впливає на Вакарчука. Нещодавно він вразив мережу атлетичним тілом. За словами музиканта, досягти шикарної форми йому допомогли заняття йогою.

«Йога ніколи не дається легко, але завжди нагороджує»,

— підписав фото артист.

Святослав Вакарчук тіло

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты