Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269127"]
Новости

Топ-модель Ешлі Грем вагітна двійнею: подробиці

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.21
0
Американська plus-size модель Ешлі Грем показала чуттєве відео, у якому дізнається про кількість та стать дітей. На початку літа Еш

Американська plus-size модель Ешлі Грем показала чуттєве відео, у якому дізнається про кількість та стать дітей.

Топ-модель Ешлі Грем вагітна двійнею

Джерело: instagram.com/ashleygraham

На початку літа Ешлі Грем повідомила прихильникам чудову новину — вона стане мамою вдруге. Разом з чоловіком Джастіном Ервіном зірка виховує сина Айзека, якого народила в січні 2020 року.  Сьогодні подружжя готується до поповнення в родині.

Як стало відомо після нещодавнього УЗД, Ешлі чекає на двійню, і це хлопчики. Про це зірка розповіла в інстаграм, опублікувавши відповідне відео. У ролику Грем та Ервін не приховують радості, коли дізнаються кількість та стать дітей.

«Це двійня? Це хлопчики? У нас буде троє синів? Що?»


– кричить на радощах зіркова матуся.

«Ти, певно, жартуєш?»,

— відповів схивольований татко.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Прихильники та близькі друзі пари засипали публікацію привітаннями та милими емодзі.

  • «Ешлі, я плачу. Ці хлопчики вибрали таку чудову маму».
  • «О Боже, це дивовижно, дивовижно, дивовижно».
  • «Я щасливий і люблю вас обох».

Нагадаємо, Ешлі Грем та Джастін Ервін одружилися в 2010 році. Через десять років, 18 січня, у пари з’явився перший спільний син, а тепер вони чекають на ще двох янголят. В перший день народження Айзека зірка зізналася, що поява дитини багато чому її навчило.

«З першим днем народження, Айзеку! Не можу повірити, що вже пишу це, тому що, здається, ніби ми тільки вчора познайомилися. Але в той же час я не можу згадати, яким було життя без тебе. Дивитися, як ти ростеш і вчишся, — це найбільший подарунок».

Ешлі Грем вагітна вдруге

Джерело: instagram.com/ashleygraham

Варто зазначити, що Ешлі Грем є іконою бодіпозитиву. Вона навчилася любити та приймати себе такою, яка є. Модель не соромиться свого тіла, тому легко публікує в соцмережах фото в білизні, демонструючи розтяжки і складки на шкірі. А от обличчя власного сина Грем не показує. Вона вважає, що він сам має вирішити, чи хоче показувати себе публіці. Поки хлопчик не підросте та не прийме рішення, ми його знімки не побачимо.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты