Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274289"]
Новости

Святослав Вакарчук вдруге стане батьком: відео

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2022.05.20
0
Лідер українського гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук майже не говорить про особисте життя. У минулому році в нього з'явилася н

Лідер українського гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук майже не говорить про особисте життя. У минулому році в нього з’явилася нова обраниця і він став батьком. Тепер, схоже, родина знову чекає на поповнення.

Святослав Вакарчук вдруге стане батьком: відеофакт

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Стало відомо, що кохана артиста, продюсерка Євгенія Яцута, знаходиться при надії. Про це повідомило ТСН, опублікувавши відповідне відео.
Яцута була помічена в українському павільйоні на кіноринку в Каннах. На місце вона прибула у білій сукні, яка не приховувала округлий живіт.

Також повідомляється, що сама Євгенія відмовилася давати коментарі з цього приводу.Нагадаємо, лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук у минулому році вперше став батьком. У нього народився син, якого назвали Іваном на честь батька музиканта. Тривалий час було невідомо, хто ж народив артисту первістка і коли саме це сталося. Згодом ЗМІ з’ясували, що він знаходиться у стосунках з продюсеркою продакшена Radioaktive Film Євгенією Яцутою. Ходили чутки, що пара разом вже не один рік.


Саме тому в мережі почали подейкувати, що Святослав міг розлучитися через нові відносини. У червні 2021 року Вакарчук оголосив про розставання з Лялею Фонарьовою, заявивши, що вони «завжди були, є і будуть близькими людьми». Вони прожили разом 20 років і виховували доньку жінки від її попередніх стосунків Діану.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x