Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272530"]
Новости

Святослав Вакарчук вперше розповів про сина

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.02.07
0
Соліст гурту «Океан Ельзи» тримає особисте життя в таємниці. Минулого року він вперше став батьком, та лише нещодавно зважився пор

Соліст гурту «Океан Ельзи» тримає особисте життя в таємниці. Минулого року він вперше став батьком, та лише нещодавно зважився порушити мовчання і розповісти про сина.

Святослав Вакарчук вперше розповів про сина

Джерело: [email protected]

У новому інтерв’ю Святослав зізнався, що народження сина Івана дуже вплинуло на його життя. Малюк надихає артиста на нові творчі звершення. Наприклад, нещодавно він вирішив записати альбом колискових.

«Маленькі діти впливають на якісь побутові зміни. Ну і, безперечно, з’явилися певні емоції, яких я раніше не знав. Навіть хочу записати альбом колискових. Щоправда, син ще дуже маленький, щоб вибрати, які йому більше подобаються. Тому трохи доведеться почекати», – поділився Вакарчук в інтерв’ю «Теленеделе».

Святослав Вакарчук

Джерело: [email protected]

Також у артиста запитали про кризу середнього віку, але вона, схоже, його не турбує. Однак після поповнення у сім’ї у нього відбулася переоцінка цінностей:


«Дехто каже, що криза середнього віку починається у 30 років, деякі – що у 40 або 50. Але ж не може вона тривати 20 років?! Безумовно, у мене відбулася переоцінка цінностей – це зумовило багато подій у житті. Чи це криза? Не знаю. Я не фахівець із цього питання».

Святослав Вакарчук

Джерело: [email protected]

Нагадаємо, у червні 2021-го року Святослав Вакарчук повідомив про розлучення зі своєю коханою Лялею Фонарьовою після 20 років стосунків. Пара почала зустрічатися ще під час студентства. Причину розриву артист називати не став, але невдовзі після цього з’явилися чутки про його новий роман. А вже у серпні стало відомо, що він уперше став батьком.

Пресслужба Вакарчука підтвердила новини та повідомила ім’я малюка – хлопчика назвали на честь батька музиканта Іваном. При цьому ім’я мами дитини досі тримається у таємниці Подейкують, що новою обраницею співака є 39-річна Євгенія Яцута. Як відомо, вона співвласниця, директор та виконавчий продюсер компанії, що знімає реклами, кліпи та серіали. Вона на 7 років молодша за Святослава і має доньку від попереднього шлюбу.

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты