Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="265182"]
Материалы на украинском языке

Лікарі назвали 7 ознак тромбів при вакцинації

Old date:
Current date: 2022.10.04
New date: 2021.04.30
0
На тлі боротьби з пандемією було випущено кілька видів вакцин, які до цього дня викликають у багатьох побоювання і питання. У центр

На тлі боротьби з пандемією було випущено кілька видів вакцин, які до цього дня викликають у багатьох побоювання і питання. У центрі особливої ​​уваги опинився препарат AstraZeneca. Подейкують, його застосування може спровокувати утворення тромбу.правда це ні і яких симптомів варто побоюватися?

Вакцинация и тромбоз

Джерело: freepik

Вчені запевняють, що вакцина AstraZeneca абсолютно безпечна і не несе шкоди організму. Її переваги перевищують будь-які ризики для дорослих, а загальний ризик смерті від тромбу після щеплення становить близько одного на мільйон.

За даними комітету з вакцинації та імунізації Великобританії, кожна людина, яка зробила перше щеплення, незалежно від віку повинна отримати другу дозу вакцини. Вона забезпечує більш тривалий захист від COVID-19. Але тут йдеться тільки про тих людей, у яких не було яскраво виражених побічних ефектів.

Фахівці відзначають, якщо після першої вакцинації утворилися небезпечні ознаки, другу краще уникати. Як пояснив виконавчий директор Агентства з регулювання лікарських засобів і товарів медичного призначення Джун Рейн, на можливий тромбоз вказує кілька ознак.


Яких симптомів варто побоюватися?

Доктор Рейн назвав сім ознак, на які обов’язково варто звернути увагу після отримання першої дози вакцини. Якщо вони зберігаються більш як чотири дні після щеплення від коронавірусу, варто негайно звернутися за медичною допомогою.

Ускладнене дихання, грудний біль, синяк на шкірі за межами місця ін’єкції, постійний біль в животі, опухлі ноги, сильний головний біль, затуманений зір.

Пам’ятайте: будь-які нездужання після вакцинації не можна пускати на самоплив. Побічні ефекти можливі, і, за даними лікарів, це нормально. Однак при наявності тривалих симптомів слід проконсультуватися з лікарем

Раніше ми розповідали, як знаменитості перенесли вакцинацію індійською вакциною CoviShield, яка є аналогом британської AstraZeneca.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты