Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282980"]
Материалы на украинском языке

Даша Квіткова та Назар Задніпровський у дубляжі сімейної пригоди «Уявні друзі»!

0
Яскрава історія розповідає про дівчинку, на ім’я Бі, яка виявляє, що може бачити Уявних Друзів — фантастичних істот, яких кожна люд

Яскрава історія розповідає про дівчинку, на ім’я Бі, яка виявляє, що може бачити Уявних Друзів — фантастичних істот, яких кожна людина коли-небудь вигадувала. Розуміючи свою суперсилу, Бі вирушає у чарівну пригоду, щоб відновити зв’язок між забутими Уявними Друзями та їхніми дітьми.

Даша Квіткова та Назар Задніпровський у дубляжі сімейної пригоди «Уявні друзі»!

Разом з яскравими кіногероями у неймовірну подорож відправляється зірки українського дубляжу: Даша Квіткова, чиїм голосом заговорить Єдиноріжка, та Назар Задніпровський, який здублював великого фіолетового Блу.

Дебютувала у ролі Єдиноріжка інфлюенсерка Даша Квіткова:


«Це вперше мені довелося дублювати анімаційного героя. Попри те, що було складно, адже я ще не знаю всіх нюансів професії, я була у захваті від процесу. Це такий крутий досвід — ти на 100% відсотків перевтілюєшся у свого персонажа і наче проживаєш з ним маленьке життя. Моя героїня Єдиноріжка — чарівна, емоційна, надзвичайно мрійлива та легка, тож мені здається в цьому ми з нею подібні.

А тема уявних друзів мені близька, оскільки мій син Левчик вже має власного уявного друга — маленького жука Сонечко, який обов’язково має бути веселим. Він приходить в гості до синочка кожного вечора перед сном, і Лев завжди розповідає мені як Сонечко повзе до нього, цілує його і вони засинають разом.

Я щиро раджу кожному завітати на прем’єру «Уявних друзів» у кінотеатрах, адже це історія для всієї родини. Це кіно щире, добре, а ще вчить бути вільними у своїх емоціях і попри вік завжди дослухатися до своєї внутрішньої дитини».

Даша Квіткова та Назар Задніпровський у дубляжі сімейної пригоди «Уявні друзі»!

Харизматичний та завжди усміхнений актор театру та кіно Назар Задніпровський подарував свій голос Блу. За плечима Назара чимало фантастичних ролей в дубляжі, а дублювати анімації він готовий хоч кожного дня:

«Для мене це не просто робота, а певна місія. Я щиро люблю український дубляж і хочу, щоб глядачі в нашій країні мали змогу дивитися улюблені фільми рідною мовою. Особливо зараз, коли, як ніколи, важливо популяризувати українську мову та вітчизняний дубляж.

Блу — надзвичайно харизматичний та позитивний уявний друг. А сама історія вчить нас банальній, але важливій істині — дитинство швидкоплинне, адже ще донедавна ти сам був дитиною, а тепер дивишся як ростуть твої діти. Тому цінуйте кожну мить, не нехтуйте часом разом і обов’язково ходіть в кіно на теплі родинні історії!»

Дивіться «Уявних друзів» з 16 травня у кінотеатрах!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты