Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="283548"]
Материалы на украинском языке

Мінна безпека, цивільна оборона, FPV дрони своїми руками та інше: MEGOGO відкрив безплатний доступ до корисних відео

0
Медіасервіс MEGOGO створив розділ для дорослих і дітей — «Цивільна підготовка», він доступний в межах «MEGOGO Освіта». Для українців, як�

Медіасервіс MEGOGO створив розділ для дорослих і дітей — «Цивільна підготовка», він доступний в межах «MEGOGO Освіта». Для українців, які живуть в умовах повномасштабного вторгнення та постійної потенційної небезпеки зібрали корисні відео та подкасти з тактичної медицини, підтримки ментального здоровʼя, мінної безпеки, збірки FPV дронів для фронту, плетіння маскувальних сіток тощо. Весь контент можна переглядати на сервісі безплатно.

Мінна безпека, цивільна оборона, FPV дрони своїми руками та інше

Вже доступні освітні відео від державних, громадських та приватних організацій: Служби безпеки України, Освітньої онлайн-платформи Зрозуміло!, «Солом’янських котиків», проєкту Victory Drones (Народний FPV) та інших на більш ніж 70 годин відео та аудіо контенту. Кількість контенту буде постійно поповнюватися. 

Серед тематик:


 • Тактична медицина – протокол MARCH (тактична аптечка, допомога при різних патологічних станах)
 • Цивільна оборона
 • Як чинити супротив на окупованих територіях
 • Як збирати «народні» FPV дрони для війська
 • Виготовлення маскувальних сіток
 • Психологічна, інформаційна, особиста безпека
 • Мінна безпека
 • Допомога громад ВПО
 • Як підтримати дитину під час війни
 • Як протистояти ІПСО

«Цивільну підготовку» можна знайти на медіасервісі в розділі «MEGOGO Освіта» серед інших підрозділів: «Бібліотека Projector», «Популярні мови», «IT, бізнес та креатив», «Саморозвиток», «Освіта для дітей».          

Нагадаємо, восени 2023-го MEGOGO запустив розділ «Освіта». Його перевагою є можливість вивчати освітній контент десятків шкіл та інститутів в одному місці з різних девайсів, а також ознайомитись з бажаною школою поступово, до придбання повного курсу. Наразі в MEGOGO Освіта зібрані понад 3000+ лекцій провідних онлайн-шкіл та інститутів для дітей та дорослих. 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты