Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275577"]
Здоровье семьи

В МОЗ розповіли про особливості введення різних вакцин

0
Українців, які отримують щеплення за кордоном, може здивувати, що спосіб введення вакцини може різнитись з нашим. В Міністерстві ох

Українців, які отримують щеплення за кордоном, може здивувати, що спосіб введення вакцини може різнитись з нашим. В Міністерстві охорони здоров’я України розповіли, які щеплення, куди роблять.

В МОЗ розповіли про особливості введення різних вакцин

Джерело: Shutterstock

Українці з дітьми, які через війну змушені були виїхати в інші країни, іноді стикаються із тим, що вакцину, яку в рідній країні дітям кололи підшкірно, в Європі вводять внутрішньом’язово.

Це ок?

Вакцини вводять в організм різними шляхами:

  • найчастіше внутрішньом’язово: дорослим у плече, немовлятам у стегно;
  • іноді вакцини вводять під шкіру;
  • деякі вакцини крапають в рот або ніс.

Місце введення є важливим, адже якщо вакцина потрапить у жировий прошарок, імунітет може не сформуватися. Саме тому щеплення не роблять у сідницю.


У кожної конкретної вакцини є оптимальний спосіб введення, і медичні працівники навчені тому, як саме їх колоти. Якщо у вас є сумніви, перевірити, як вводять конкретну вакцину, можна в інструкції до неї.

В МОЗ розповіли про особливості введення різних вакцин

В МОЗ розповіли про особливості введення різних вакцин

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты