Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279000"]
Здоровье семьи

В МОЗ розповіли, коли не можна робити щеплення КПК

0
Згідно зі світовими стандартами та протоколами вакцинації проти кору, перелік протипоказань до цієї вакцинації є доси

Згідно зі світовими стандартами та протоколами вакцинації проти кору, перелік протипоказань до цієї вакцинації є досить невеликим. Український Міністерство охорони здоров’я затвердило протипоказання до вакцинації у наказі №2070 від 11.10.2019 року.

дівчинка, вакцинація

Джерело: Freepik

  1. Гостре захворювання з температурою вище 38,0 °С: Вакцинацію відкладають, якщо дитина або дорослий має гострий стан з високою температурою.
  2. Серйозна алергічна реакція на попередню дозу вакцини або на один із компонентів вакцини: Якщо у особи була анафілактична реакція на попередню вакцинацію проти кору або на який-небудь компонент вакцини, вакцинацію КПК не рекомендується.
  3. Стани, коли після введення вакцини імунітет може не сформуватися: Це може стосуватися осіб, які перебувають на хіміотерапії з приводу онкологічних захворювань, отримують великі дози стероїдних гормонів або ліки, що пригнічують імунітет, а також осіб з імунодефіцитом внаслідок ВІЛ.
  4. Вагітність: Вакцинація КПК не рекомендується під час вагітності, оскільки вакцина містить живі віруси. Щеплення проти кору рекомендується провести до настання вагітності.
дівчинка, вакцинація коли не можна робити щеплення КПК

Джерело: Shutterstock

Навіть якщо дитина потребує хірургічного втручання, вакцинацію КПК не слід відкладати, якщо стан дитини є задовільним. Те ж саме стосується післяопераційного періоду, коли можна здійснювати вакцинацію знову, як тільки дитина почувається добре. Якщо була пропущена вакцинація за календарем, її можна надолужити, забезпечуючи захист від кору та інших захворювань.

Важливо, щоб батьки не відкладали вакцинацію КПК на довгий час, тим самим позбавляючи дитину необхідного захисту. Також необґрунтоване відтермінування вакцинації після тимчасових протипоказань може збільшити ризик зараження кором або іншими захворюваннями.

Завжди важливо консультуватися з медичним фахівцем або педіатром, якщо у вас є питання або сумніви щодо вакцинації КПК. Вони нададуть індивідуальні поради на основі вашого медичного стану і історії, а також зможуть зробити найкраще рішення для вашого здоров’я та здоров’я вашої дитини.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты