Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="235030"]
Материалы на украинском языке

У Києві відбудеться світське відкриття благодійної фотовиставки Даші Тендітної

Old date:
Current date: 2022.08.15
New date: 2019.12.18
0
21 грудня о 14:00 фотограф Даша Тендітна та благодійний фонд «Я  майбутнє України» запрошують на світське відкриття благодійної фото

21 грудня о 14:00 фотограф Даша Тендітна та благодійний фонд «Я  майбутнє України» запрошують на світське відкриття благодійної фотовиставки «З чистого листа». Виставка проводиться на підтримку кризового центру для матері і дитини «Місто добра».

місто добра, даша тендітна, фотовиставка
  • Що: Благодійна фотовиставка Dasha Tenditna у підтримку «Міста Добра» —  кризового центру для матері і дитини
  • Сторінка події тут
  • Де: Національний музей Тараса Шевченка
  • Коли: 21 грудня 2019 — 12 січня 2020
  • Публічне відкриття: 21 грудня о 14:00 з мотиваційними спічами від відомих жінок та майстер-класами для дітей, шампанське
  • Вхід: вільний

місто добра, даша тендітна, фотовиставка

Знаменитості, публічні та політичні діячки, а також бізнес-вуман виступлять із мотиваційними спічами про відповідальне материнство та соціальне сирітство. Серед зіркових спікерів: Любовь Юнак (Lubov Younak), Елена Сапунова (Лена Борисова), Svitlana Bevza, Даша Малахова (Dasha Malakhova), Катерина Єгорушкіна (Kateryna Yegorushkina), Valeriia Khodos та ін. (перелік гостей постійно доповнюється). Музичний супровід заходу – піаніст Mike Kaufman-Portnikov.


Для дітей відбудуться майстер-класи прямо у музеї.

Мета проєкту — привернути увагу суспільства до проблеми соціального сирітства, а також зібрати кошти для продовження будівництва кризового центру для жінок з дітьми «Місто Добра».


Фотовиставка демонструє два протилежних світи, які зараз існують поряд із нами: світ дітей, які живуть в інтернатних закладах, і світ тих, кого врятували від інтернатної системи та залишили із рідними. На світлинах — діти з дитячих будинків, а також мами з дітьми, яким своєчасно допомогли та їхні історії.

місто добра, даша тендітна, фотовиставка

Зауважимо, в Україні понад 100 тис. дітей проживає в інтернатних закладах. У 90% цих дітей є біологічні батьки. Бідність, відсутність належних умов проживання, насильство у сім’ях — основні передумови розлучення дітей із найріднішими.


Фотопроєкт показує, що бідність – це не причина для сирітства. Іноді ми можемо врятувати чиєсь щасливе майбутнє, вчасно простягнувши руку допомоги.


Запрошуємо усіх небайдужих на урочисте відкриття фотовиставки та підтримати будівництво кризового центру «Місто Добра»!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x