Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275351"]
Материалы на украинском языке

Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила Сімейну кімнату у Рівненській обласній дитячій лікарні

0
Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні відкрила Сімейну кімнату у КП «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласн

Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні відкрила Сімейну кімнату у КП «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради. Це вже шоста Сімейна кімната в Україні, тож відтепер ще більше сімей зможуть бути поруч зі своїми важкохворими дітьми й отримувати підтримку та ресурси, коли їм так це потрібно. 

Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила Сімейну кімнату у Рівненській обласній дитячій лікарні

Сімейна кімната Рональда МакДональда – це комфортне місце у лікарні, розташоване недалеко від лікарняного ліжка дитини. Тут батьки та родичі маленьких пацієнтів можуть перепочити, поїсти, прийняти душ, випрати речі, переночувати, провести час разом із дитиною, поки вона лікується. 

У Рівненській обласній дитячій лікарні Сімейна кімната має розмір в 130 квадратних метрів, тут облаштовані вітальня, кухня, ігрова, пральня та окремі 3 спальні кімнати із санвузлами, де родини можуть мешкати днями і навіть місяцями. Ця програма є повністю безкоштовною для сімей та допомагає їм зменшити фінансове навантаження, коли лікування дитини проходить далеко від дому. 


Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила Сімейну кімнату у Рівненській обласній дитячій лікарні

Рівненська обласна дитяча лікарня – це багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад на 279 стаціонарних ліжок, найбільший дитячий медичний заклад області, який приймає 10 000 дітей на рік та робить 5 000 оперативних втручань. Містить консультативну поліклініку, 15 стаціонарних відділень, діагностичні підрозділи та спеціалізовані центри. Медики 23 спеціальностей надають допомогу в цій лікарні.

Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні створює та підтримує програми, які напряму поліпшують здоров’я та добробут дітей і їхніх родин і прагне бути каталізатором у розвитку сімейно орієнтованої медицини в країні. За весь час Фундація облаштувала та утримує 5 Сімейних кімнат в обласних дитячих лікарнях Сум, Вінниці, Харкова, Охматдит у Львові та національній лікарні Охматдит у Києві. За 5 років їх відвідали більше 100 тисяч разів.

Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила Сімейну кімнату у Рівненській обласній дитячій лікарні

Програма стала можливою завдяки підтримці партнерів. Сімейно орієнтований підхід є критично важливим під час лікування дітей в Україні. Фундація спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID Україна) ставить перед собою мету постійно збільшувати кількість програм, які допомагають втілювати сімейно орієнтований підхід в системі охорони здоров’я України.

Фінансову підтримку на будівництво та облаштування Сімейної кімнати у Рівне надала релігійна організація «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні».

Ми вдячні генеральному партнеру та партнеру-засновнику МакДональдз Україна. Також Фундація щиро вдячна партнерам, які надають нефінансову допомогу: BOSCH, ERGO, Jacobs Douwe Egberts Україна, RUTA, «Аляска», «Біосфера», «Реноме-Євробуд», «Хухтамакі».

Директорка Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні Галина Соловей зазначила:  «Згідно з численими дослідженнями, успіх лікування значною мірою залежить від підтримки рідних і близьких, особливо коли йдеться про дітей. Ми створюємо саме такі острівці затишку для дітей та їхніх родин, які допомагають батькам і дітям бути поруч в лікарнях. За нашими прогнозами Сімейну кімнату у Рівненській обласній дитячій лікарні сім’ї зможуть відвідувати щороку 10 000 разів».

Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила Сімейну кімнату у Рівненській обласній дитячій лікарні

***______________________________________________________________________________________________

Про Фундацію Дім Рональда Макдональда в Україні

Фундація Дім Рональда Макдональда — неприбуткова організація, що створює, знаходить і підтримує програми, які напряму поліпшують здоров’я та добробут дітей і їхніх родин. Глобальна мережа складається з більш ніж 260 філій у 62 країнах і регіонах і існує з 1974 року. Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні заснована в 2017 році та прагне бути каталізатором розвитку сімейно орієнтованого підходу в лікуванні дітей через програми, освіту й доступ до якісної медицини. Головна програма в Україні — Сімейні кімнати Рональда Макдональда, відкриті в 6 лікарнях, щоб батьки були поруч з дітьми під час лікування. З початком війни Фундація в Україні сфокусувалася на допомозі родинам і дитячим лікарням, що потерпають у цей важкий час. Для цього організація започаткувала програми Продуктові набори, Медичне обладнання, Гуманітарна допомога та надала підтримку більше ніж на 54 млн грн.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты