Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="240999"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

ПЛЮСПЛЮС підготував серію зарядок для дітей під час карантину

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2020.03.25
0
Дитячий телеканал ПЛЮСПЛЮС підготував серію корисних та веселих анімаційних зарядок для дітей під час карантину. В час коли діти б

Дитячий телеканал ПЛЮСПЛЮС підготував серію корисних та веселих анімаційних зарядок для дітей під час карантину. В час коли діти багато знаходяться вдома, енергія накопичується і не завжди є куди її подіти, – ПЛЮСПЛЮС знайшов вихід.

дитяча заряядка, зарядка для дітей, що робити під час карантину

Джерело: Plusplus

У кількох коротких випусках Квадрик, Трикутя та Кружко покажуть, як справжнім супергероям можна розім’ятися й повеселитися одночасно. У роликах зібрані легкі вправи, які у розважальній формі допоможуть дитині порухатись. Вправи можливо робити всією сім’єю. Окрім телевізійного ефіру, ролики доступні й на Youtube каналі ПЛЮСПЛЮС.
«Діти разом з дорослими знаходяться в невластивих для них умовах. І їхня напруга може бути навіть більшою – вони вловлюють фон тривоги дорослих, вони не до кінця розуміють, що відбувається насправді, вони стикаються з обмеженнями – контакту (навіть найкращі батьки не в змозі до кінця задовольнити потребу в контакті), прогулянках, рухливості. Саме тілесна рухливість зараз «обкрадається» в першу чергу. Знаходження в хронічному стресі стає провокатором депресії, яка у дітей може проявлятися, як гіперактивність, спалахи агресії, зниження настрою, апетиту, складнощі в когнітивній сфері (навчання). Саме для запобігання «рухової депривації» ми створили нашу зарядку. Яка б не повчально, а в просторі мультфільму-гри, залучала б дітей в просту активність. Всі вправи підібрані усвідомлено – в кожному є і «психотерапевтичний ефект», і зняття напруги, і всі вправи викликають посмішку. Кожен ролик закінчується формуванням важливого досвіду – пити воду. Сама концепція «будь супергероєм» – створює у дитини різного віку відчуття, що він не жертва – він діяльний, активний і може сам впливати на багато речей», – наголосила Світлана Ройз, психолог каналу ПЛЮСПЛЮС.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x