Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276966"]
Здоровье семьи

Респіраторно-синцитіальний вірус: симптоми, профілактика, поради від МОЗ

0
В Європі, США та Ізраілі зростає кількість хворих з важким  перебігом грипу, COVID-19 та респіраторно-синцитіального вірусу. Ковід

В Європі, США та Ізраілі зростає кількість хворих з важким  перебігом грипу, COVID-19 та респіраторно-синцитіального вірусу.

Респіраторно-синцитіальний вірус

Джерело: freepik

Ковід та грип – добре знайомі нам хвороби. А що таке респіраторно-синцитіальний вірус? Розбираємося разом із Федором Лапієм, дитячим лікарем-інфекціоністом, головою Національної технічної групи експертів із питань імунопрофілактики.

Респіраторно-синцитіальний вірус – це давно відомий вірус, який є одним із найпоширеніших збудників респіраторних вірусних інфекцій.

Захворіти на цей вірус можна в будь-якому віці і не один раз, адже до нього не виробляється пожиттєвий імунітет і проти нього немає вакцин. Більшість людей переносить цей вірус, як звичайну застуду. Втім, як і у випадку з грипом та ковідом, вірус дуже небезпечний для груп ризику.


❗ Найважче респіраторно-синцитіальний вірус переносять діти до 2 років, особливо передчасно народжені, літні люди та люди з хронічними хворобами. Для них хвороба може закінчитися ускладненнями, госпіталізацією та навіть смертю.

Респіраторно-синцитіальний вірус

Джерело: freepik

Симптоми:

  • нежить,
  • зниження апетиту,
  • кашель,
  • чхання,
  • підвищена температура тіла.

Ці симптоми зазвичай з’являються поетапно, а не всі відразу. У немовлят єдиними симптомами можуть бути дратівливість, зниження активності та труднощі з диханням, з найбільш важким проявом – ураженням дрібних бронхів (бронхіоліт).

Вірус передається повітряно-крапельним шляхом. Він не стійкий до знезаражувальних розчинів. Тому частіше мийте або обробляйте антисептиком руки, уникайте скупчень людей, носіть захисну маску! Якщо ви все ж таки захворіли, слідкуйте за своїм станом та будьте на зв’язку з лікарем.

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты