[artlabel id="64641"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Тридцать девятая неделя

Old date:
Current date: 2019.01.18
New date: 2015.02.19
0
Мальчик-воробушек продолжает осваивать новые навыки и становится все любопытнее. Что интересного произошло на 39-й неделе? Об это
Маленький мальчик на фитболе - фото

Маленький мальчик на фитболе (фото: Burda Media)

Мальчик-воробушек продолжает осваивать новые навыки и становится все любопытнее. Что интересного произошло на 39-й неделе? Об этом далее в папином блоге.

Тиждень тридцять дев’ятий

Про фото. У тебе з’явився новий друг — фітбол. Ти до нього повзеш, потім встаєш біля нього, обіймаєш, щось говориш, можете так спілкуватися довго. Ти стоїш, він тебе підтримує. Це добре, Горобчику, що у тебе є друзі, що тебе підтримують.

Про одяг на фото. Смішна історія з твоїми штанцями з прінтом «рись». Це єдина термобілизна твого розміру, яка була в наявності, коли тобі її купувала бабуся. До штанців ще була маєчка. Як ми думали, що маєчка. Але це виявилося платтячко, бо воно ще досі тобі за коліна, а штанці вже скоро малі будуть.

Про звуки. Все більше і більше різних «слів» і звуків. Кілька разів здалося, що ти кличеш нас «алльо».

Про емоції. Навчився імітувати плач і трошки вередувати. Ти дуже хитрий став, Бопелька. Робиш «ааа» і «пхе-пхе», коли стоїш в ліжечку і до тебе ніхто не підходить. А потім дивишся чи ми реагуємо. Якшо ні, продовжуєш свою виставу, трошки «ображаєшся».

Про прогулянки. Цього тижня з мамою Katya спробував уже гірку, гойдалку і карусель. Здається гірка була твоїм фаворитом. Реготав і пищав.

Про іграшки. До тебе в гості приходила Anna Popereko і принесла тобі гарні подарунки. Але у тебе, Бопля, були «ті дні» — турбували зуби і був ти не дуже гостинним. Хоча і посміхався, але побуркував.

Такі вони – ці горобчині тижні. Десь летять. Наступного тижня тобі уже 9 місяців. Їси, спиш, граєшся і гуляєш, сперечаєшся з мамою, щось розповідаєш щоранку, смішно купаєшся. Так і має бути в житті Горобчика, насолоджуйся. І будь здоровим.

 ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Тридцать восьмая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: