Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="68642"]
Воспитание, Мама

Папин блог. Сорок девятая неделя

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2015.05.05
0
У мальчика-воробушка уже восемь зубов! Чем маленький непоседа занимался на даче и что еще интересного произошло в его жизни? Об э
Счастливая семья - фото

Счастливая семья (фото: Burda Media)

У мальчика-воробушка уже восемь зубов! Чем маленький непоседа занимался на даче и что еще интересного произошло в его жизни? Об этом далее расскажет папа Александр. 

Тиждень сорок дев’ятий. Написаний зі слів свідка Горобчика

Про фото. Назва – Горобчики на марші. Погода у вас була цього тижня трохи примхлива, але гуляли ви багато. Ти знайшов свого друзяку. Хоча фотографій за цей тиждень було дуже багато і було важко обрати.

Про дачу. З мамою, бабусею і дідусем просиділи кілька днів на дачі. Ти відмовився жити за домашнім режимом, але добре спав вдень. Ну і звичайно багато грався. Улюблене – ламати палички. Гра «хрусь-хрусь» зветься. Ше була «хлюп-хлюп». Тут все просто – таз з водою, твої рученята і море задоволення. Стільки ж — від біганини босоніж по траві.

Про інші розваги. Дуже ти, Бопелька, полюбив колеса в машин обіймати. Стоїш і любиш їх, навіть лизнути можеш. А ще з гірки кататися з іншими дітьми. Від захоплення кумедно «гикаєш» та «икаєш».


Про зуб. Є восьмий зуб. Все про зуб.

Про переміщення. Тепер ти дуже швидко бігаєш за одну руку. Без допомоги і рук можеш тільки сам стояти, якщо треба щось важливе зробити – поколупатися чи паличку поламати.

Про книжки. Мама Katya купила нових книжок і зараз у тебе улюблена – зі скоромовками. Скоро мама і бабуся зможуть дикторами працювати. Дуже сильно регочеш від «не клюй курко крупку, не кури котику люльку». Особливо якщо разів 10 повторити.

Молодая семья с ребенком на прогулке - фото

Молодая семья с ребенком на прогулке (фото: Burda Media)

Про футбол. На жаль в твій перший в житті футбольний сезон «Динамо» не подарує тобі європейський трофей. А я так мріяв про великий подарунок від команди на твій перший сезон — три трофеї. Але пацанчіки у формі Динамо відмовилися грати весь сезон до кінця. Тому терплять і мучяться такі рідні і добре відомі. Запасись терпінням, Горобчик, його у фанів Динамо має бути дуже багато.
Динамо як мужик. Ніколи не зробить подарунка, коли від нього його чекають. Але якшо вже зробить шось, то потім любить кілька років про це згадувати і казати: «я пам’ятаєш я забив цвяха/Валенсії/козла??? Так ото ж!». Пам’ятай, люби, чекай. «Динамо» як мужик, їй-богу.

Тиждень вдався вам хороший. А наступний буде ще кращим – я повернуся. Ти головне будь здоровим малючок. До зустрічі.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Сорок седьмая неделя


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты