[artlabel id="64069"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Тридцать восьмая неделя

Old date:
Current date: 2018.10.21
New date: 2015.02.12
0
Мальчик-воробушек активно исследует мир. Он ползает, играет, пробует новые продукты и часто улыбается! Что еще интересного произ
Мальчик 6 месяцев ползает - фото

Мальчик 6 месяцев ползает (фото: Burda Media)

Мальчик-воробушек активно исследует мир. Он ползает, играет, пробует новые продукты и часто улыбается! Что еще интересного произошло в жизни малыша? Об этом далее в папином блоге.

Про фото. Обзавівся ти, Бопелька, персональною клавіатурою. Купили тобі свою, шоб не ліз до нас. Але, як казала моя баба «дурних нема, дурні поженились». Персональна клавіатура тобі потрібна тільки коли вона потрібна мені, тобто я тебе відпихаю і не пускаю до неї. А так, як тільки ти бачиш мене чи маму Katya за ноутбуком, то зразу кидаєш своє програмування і повзеш в сторону реальних цікавинок.

Про компоти. Почав пити компот яблучний, але поки робиш це зі шпріца. З пляшечок чи кружечок для пиття не бажаєш. А як тобі вприскують – п’єш. Лінтюх ти, Горобчик, маленький лінтюшок. Так само не хочеш сам тримати свої пляшечки, коли їси.

Про режим. Режиму у тебе зараз немає. Встанеш, коли захочеш. Можеш в 6:40, можеш в 9:20. Від твого пробудження уже і танцюємо. Можна приймати ставки, коли ж ми прокинемося цього разу.

Про швидку Настю. Ще досі в гостях, але уже освоїлася і окріпла. Педіатр каже, що це може на зуби реакція. У тебе там намітилися 2 наступних верхніх. Чекаємо.

Про сміливість. Ти не такий сміливий качанчик, як нам здавалося. Заходив в гості твій дідусь, заглянув в кімнату і сказав тобі «привіт», коли нікого крім тебе там не було. Мама була на кухні, а я на роботі. Оце «привіт» відкрило в тобі портал до ревеська на цілу годину. Не могла мама тебе заспокоїти. А на руках, чи коли ми поруч, то ти нічого такий, сміливець. До діда і баби сам спокійно просишся.

Про іграшки. У ванній зараз улюблена іграшка у тебе – літрова мірна кружка за кілька гривень. Ні симпатичні качечки, ні дельфін, ні рибки так не цікавлять, як звичайна пластикова мірна кружка.

Цього тижня наче нічого не забув. Потрошку ростеш, посміхаєшся, інколи бурчиш, щось розповідаєш нам і регочеш. Востаннє тебе до сліз довела фраза «буль-буль». Так реготав, аж вдавився і закашлявся. Буль-буль малючок, і будь здоровим.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Тридцать седьмая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: