Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="67792"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Сорок седьмая неделя

Old date:
Current date: 2023.02.04
New date: 2015.04.16
0
Папа Александр продолжает рассказывать о новых успехах и открытиях в жизни маленького мальчика-воробушка. Тиждень сорок сьомий
Папа с сыном играют на полу - фото

Папа с сыном играют на полу (фото: Burda Media)

Папа Александр продолжает рассказывать о новых успехах и открытиях в жизни маленького мальчика-воробушка.

Тиждень сорок сьомий

Про фото. В Україну цього тижня входить і виходить весна, тому тобі треба було щось на голову, чого у тебе раніше не було. Тепер, як і у кожного порядного дитяти, у тебе з’явилася панамка. Ти їздив з мамою Katya її вибирати. Як видно на фото Бопля не дуже задоволений тим, що відбувається. І навіть відро тебе не дуже втішило. Все просто — ти був вже голодний. That’s my boy!

Про інцидент. Налякав до сліз маму , коли вона везла вас погуляти на Труханів. Якось тобі вдалося заснути з розплющеним ротом і такими ж широко відкритими очима. Мама не знала, що ти спиш (чи просто задумався про футбол чи життя голобчине), вона почала тебе кликати, ти не озивався. Знов кликала, почала штурхати і ти прокинувся. Мама дійсно плакала.

Пізніше, на тижні, ти повторив цей трюк, але мама вже була готова.


Про чаювання. Говорив ти зі своєю другою бабусею в скайпі, поки мама чимось занята на кухні була. Баба розповідала тобі про свій день і запрошувала тебе попити нею чаю. Сиділа з горнятком і казала: «Марко, давай пити чай». Довго запрошувати тебе не треба. Ти знайшов мамину термокружку з чаєм, вилив все, що в ній було, на диван, і всівся перед камерою теж пити чай з бабою, але по-своєму, як Бопля. Просто пхав кружку в рот і гриз.

Про орієнтацію. Після відкриття другої сторони предмету (зад), ти відкриваєш для себе низ. Невпевнено присідаєш і нахиляєш голову вбік, до землі, намагаючись дослідити що там.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Сорок шестая неделя

 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты