Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="68927"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Пятидесятая неделя

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2015.05.12
0
Мальчик-воробушек растет настоящим футбольным болельщиком и активным пользователем соцсетей. Что интересного произошло в жизн
Семья с сыном - фото

Fotolia

Мальчик-воробушек растет настоящим футбольным болельщиком и активным пользователем соцсетей. Что интересного произошло в жизни этого активного малыша на этой неделе?

Тиждень п’ятдесятий

Про фото. «У нашого БопЕлька невеличка сімейка» — так трапилося, що в Київ за день до нашого від’їзду стягнулися всі підрозділи родинних військ. Тому влаштували малу фотосесію з Anna Putilina.
На фото тут фактично всі твої найближчі родичі – бабусі Валя і Галя, дідусь Юрій, твої тьоті Уляна і Мар’яна. Тьоть тьотями не називай. Я так завжди робив. Просто по імені. З бабусями і дідусем- вирішуй сам. А ще тут же двоюрідна сестричка Валюня і двоюрідні братики Денис і Максим. Не вистачає тільки Колі і Кості, але мужики-рибаки були зайняті. Ну а ти на фото – ота усміхнена зірочка найменша. А ще на фото мама Katya і я. Куди ж без мами.

Отец с ребенком - фото

фото: Burda Media

Про мій приїзд. Коли повернувся, ти знову зустрів мене з посмішкою, хоч і намагався ховатися спочатку в маминому плечі. Впізнав і не плакав. А я впізнав і плакав.

Про наш від’їзд. Не встиг я цього тижня повернутися, як уже усі разом ми вирушили за океан і ти здійснив свій другий в житті трансатлантичний переліт. Перший був ще коли ти жив в середині мами. Перелетів ти героїчно, не дуже вередував і був дуже чемним і привітним. Тільки не розповідай нам потім, що ти нічого про цю поїздку в США не пам’ятаєш.


Про сон. Перші два дні ти, Бопелька, прокидався о 2 ночі за місцевим часом і ми усі разом гралися, годували тебе і через години 3 влягалися знову. Було весело, але добре що уже ми не граємося вночі.

Мальчик с мамой играют - фото

Fotolia

Про дружелюбність. Тут у Сан-Франциско ти став ще більш привітний, тягнеш то усіх ручки і лізеш знайомитися. Підкорив серце уже не одної пенсіонерки, які тебе кличуть тут «my little angel». Але ти не їх, mine, MINE !!!

Про Сан-Франциско. За вчора зустрівся аж з трьома людьми —AlexandraMaria і Volodymyr. А ще побував в Twitter. Не знаю чи буде ще твіттер, коли ти зможеш сам реєструватися в Інтернеті, але екскурсія тобі сподобалася. Ти поспав на даху, там же вирвав з корінням кілька рослин і задоволений подався додому.

Про день народження. Сьогодні у мене день народження і мені дуже приємно сидіти зараз і писати про свого горобчика, поки ви з мамою вийшли в парк. Скоро я до вас приєднаюся. І це найкращий подарунок після 2 місяців життя окремо.

Ребенок ест печенье  - фото

Burda Media

Про футбол. Забув тобі сказати, що ти, Горобчик, прямо з народження вболіваєш за «Дніпро». Часу пояснювати нема, просто вболівай.

Наш україно-американський тиждень був таким. Теплим, веселим, дуже хорошим. Наступні будуть ще кращими. Будь здоровим, малючок. Дякуємо, що так швидко перемотав у собі 10 годин і тепер даєш нам трохи поспати.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 

Папин блог. Сорок девятая неделя

 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты