[artlabel id="67465"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Сорок шестая неделя

Old date:
Current date: 2019.01.16
New date: 2015.04.09
0
Мальчик-воробушек уже делает свои первые самостоятельные шаги! Что еще интересного произошло на этой неделе в жизни малыша? Тиж
Маленький ребенок на приеме у педиатра - фото

Маленький ребенок на приеме у педиатра (фото: Fotolia)

Мальчик-воробушек уже делает свои первые самостоятельные шаги! Что еще интересного произошло на этой неделе в жизни малыша?

Тиждень сорок шостий. Написаний зі слів свідка Горобчика

Про фото. «Помітив, зацікавився, впізнав, Бопля» Так ми бачимося і спілкуємося уже півтора місяця. Тому не зробити такий колаж я не міг. Ну, як спілкуємося, найчастіше ти до мене попою, бо десь там є іграшка, яка тобі дуже треба. Або ж ти перевертаєш айпад зі мною на підлогу, бо тобі дуже треба знати, шо у тата з того боку. Ну, або просто звалюєш мене в купу з іншими іграшками. Але тато – то не іграшка!!! Добре, кому я брешу, бався зі мною як хочеш.

Про смішне. Мама Katya водила тебе до педіатра. Ти став молодцем і почав ходити за одну руку, а не за дві як раніше. Пішли ви з мамою пити воду. Мама пила, а ти йшов. І раптом біля водопою мама усвідомила, шо ти якось притих. Причина була проста. Ти стояв біля вазону, що стояв біля кулера з водою, і задумливо жував листок, який все ще залишався на деревці. Скажу чесно – мама не дала тобі його доїсти.

Про сон. Горобчику, ще одна смішна історія. Ти своїми круть-верть уві сні зміг якось побороти барикаду зі свого ліжечка і крісла, що мала охороняти тебе від падіння з ліжка великого. І ти почав неквапливо провалюватися у щілину між ліжком і ліжечком, при цьому поки спав, намагався рученятами чіплятися за ліжечко і за простирадло. Ти фактично уже стояв і спав, стогнав, вчепившись ручками, і ніхто не знає, що ж тобі снилося в той момент, але мама тебе врятувала. Підхопила на руки і поклала назад. Молодець, боєць.

Про футбол. Динамо кудись рухається. В основному вперед. Ідуть нові перемоги, бо невідомі пацанчики у формі Динамо почали затримуватися довше. Тепер ми у півфіналі кубку України. Сподіваюся ти задоволений.

Ще один тиждень без мене пролетів. Ти горобчикуєш все серйозніше. Твій раціон стає все доросліший. Зубів нових поки немає, хоч ти і чухаєш свої ясна так, що рука по лікоть в роті. Головне, що з тобою і мамою все добре. Будь здоровий, малючок. Насолоджуйся потеплінням. Гарного вам тижня і, як ти любиш сказати, «ииииииииии».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: