Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="69486"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Пятьдесят вторая неделя

Old date:
Current date: 2021.06.15
New date: 2015.05.25
0
Мальчику-воробушку скоро исполнится один год. И папа Александр делает предпоследний пост в бортовом журнале о своем сыне. Тижде

Мальчику-воробушку скоро исполнится один год. И папа Александр делает предпоследний пост в бортовом журнале о своем сыне.

Отец и сын - фото

Burda Media

Тиждень п’ятдесят другий

Про фото. Побували в гостях у Faina Kaplan. Було дуже добре і смачно. Ти, Горобчик, як досвідчений мандрівник, спав у поїзді туди і назад, а в гостях переламав купу паличок, порився в піску, в листочках. А на прогулянці околицями знайшов липку шишку. Руки два дні відмивали.
У тебе ще були сопельки, і ти, як точно підмітила Faina, дихав «наче котик муркоче». З таким приглушеним «муррррррмурррр». А наступного дня…

Про клініку. А наступного дня повезли тебе в лікарню на обстеження. Сподіваюся, що коли ти, Бопелька, виростеш, українські страхові компанії будуть працювати краще.
Але, обстежили тебе у лікарки. Скажемо так, ти був не в захваті від певних процедур, а ще лікарка не дозволила тобі залізти їй в рот рукою і порахувати зуби. Такий от сервіс. Головне, що з тобою все в нормі. Нежить пройде. Чекаємо.

Про пісок. Спробував поїсти американський пісок. Не сподобалося. Мама Katya має смішне фото твоєї пички з цієї події.

Ребенок у доктора  - фото

Burda Media

Про соски. Ти став «сосочним сомельє». Мама тримає на всяк випадок перед сном 2 соски для тебе. Ти почав їх дегустувати і пробувати, з якою будеш засинати першою. Засунеш одну, смокчеш, випльовуєш, запихаєш в рот іншу. Не знаю, шо ти там висмоктуєш і шукаєш, таніни якісь, чи прикус, але вигляд у тебе дуже серйозний.

Про футбол. Ми гарно вболівали за Дніпро, Бопелька. Треба буде ще разочок напрягтися. Пізніше я повідомлю час. Будь на «гугугугуг».

День рождения  - фото

Fotolia

Про ювілеї. Завтра у тебе День Народження. А це значить, що в форматі тижневого звіту це останній пост у твій бортовий журнал. Регулярних тижневих звітів писати не буду, можливо раз на місяць, або ж просто будуть ситуативні записи про ключові події в твоєму горобчиному житті.

Загалом гарний тиждень. Аби ще ти перестав бульки носом надувати і час від часу кашляти. Будь здоровий малючок. Це зараз дуже актуально.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 

Папин блог. Пятьдесят первая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: