Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="66319"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Сорок третья неделя

Old date:
Current date: 2021.04.23
New date: 2015.03.19
0
Мальчик-воробушек растет активным и жизнерадостным малышом! И продолжает радовать всех новыми успехами. Тиждень сорок третій. Н
Меленький мальчик смотрит - фото

Меленький мальчик смотрит (фото: Fotolia)

Мальчик-воробушек растет активным и жизнерадостным малышом! И продолжает радовать всех новыми успехами.

Тиждень сорок третій. Написаний зі слів свідка Горобчика

Про фото. Поки мене немає, то щоранку чаюєте з мамою. Точніше чаює мама, а тебе бідненького дурить і дає порожнє горнятко. Тішить у цій ситуації, що ти намагаєшся бути дорослим і дуже зосереджено пхаєш пичку в горня. Як мама Katya . А ще тішить, що це моя кружка 

Про зуби. Десь тижня два чи три чекали від тебе зуб верхній. Дуже набрякло місце, побіліло. Але ти поступив як справжній Бопля. І поки усі дивилися вверх, ти хуліганив і ростив нижній зуб. Тепер у тебе офіційно 6 зубів – 3 верхніх і 3 нижніх.

Про прогулянки. Почав протестувати проти своєї колісниці. Випрямляєшся в струночку і бурчиш, бо спати не хочеш, а хочеш тинятися лавочками. Мама заспокоює тебе мильними бульбашками, але в них побічний ефект – прибігають інші діти і ти знову збуджуєшся і починаєш махати до них ручками і посміхатися.

Про ванну. Горобчик, ти став дуже сильно хлюпати у ванній. Тепер мокрий не тільки ти, але і всі навколо. Тебе це дуже сильно веселить. Мама придумала вам нові ігри. До качки-стрибачки тепер прийшли равлик-стрибавлик, рибка-стрибка, восьминіжок-стрибаніжок, крабік-стрибабік, жабка-стрибабка.

Про розваги. Цього тижня це кидати усе на підлогу і слухати чи голосно бахне. І задумливо проводжаєш поглядом. Особлива радість – схопити щось у ванній і закинути в унітаз.

Про малу шкоду. Гуляли з дідусем і ти з білого ведмедика перетворився на бурого, так ти старався ходити в своєму білому комбінезоні. А потім мама не дала тобі полизати гойдалку, то ти втішив себе тим, що пожував торішній каштановий листок, який виколупав десь у лавці. Бопелька такий Бопелька.

Про футбол. У Лізі Європи динамо програло 2-1. Невідомих пацанчиків, які добре грали, купили десь на хвилин 20-30, до забитого гола. Потім повернулися старі пацанчики, які тримають рахунок і ще ніколи його не втримували. Мало того, повернувся навіть старий воротар, якого ми всі не бачили уже років 10. На виходах грав як молодий. І це не комплімент.

Ваш тиждень був такий. Ще приїхало до тебе кілька обновок, нові книжечки, бо старі мамі вже сняться, нова переноска ще приїхала, і, нарешті, нові черевички, в яких тобі буде зручно ходити. А в мене нічого нового, хіба ваші фотографії щотижня. Дуже сумую. Будьте здорові, малючок і мама.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Сорок вторая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: