Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="65872"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Сорок вторая неделя

Old date:
Current date: 2021.04.19
New date: 2015.03.12
0
Мальчик-воробушек продолжает радовать нас забавными приключениями! Тиждень сорок другий. Написаний зі слів свідка Горобчика П
Малыш у мамы на руках - фото

Малыш у мамы на руках (фото: Fotolia)

Мальчик-воробушек продолжает радовать нас забавными приключениями!

Тиждень сорок другий. Написаний зі слів свідка Горобчика

Про фото. Це фото з вашої з мамою Katya прогулянки. Тобі все цікавіше гуляти. Ти проявляєш емоції, захоплено шось белькочеш і пищиш, смієшся. Ти вже не той нерухомий кабачок, якого виносили тільки поспати і він сердито зиркав очима навкруги. А ше ти просто на фото милий і кумедний.
Про прогулянки. Майже як дорослий багато гуляєш. Любиш постояти на лавках. Посидіти на каруселі і гойдалках. А ще тебе дуже тягне до смітників. Також любиш годувати з мамою голубів.
Про пиття. Навчився пити сам зі стакана і спеціальної соломинки-трубочки. Довго тренувався, більше дув в трубочку ніж тягнув у себе, але в якийсь момент сам взяв у руки і почав пити. Мама вся в емоціях, каже шо такий дорослий. А не так давно просто кулаком в рот собі не з першого разу попадав.
Про орієнтацію на місцевості. Ти, Горобчик, почав усвідомлювати і розуміти простір і предмети в ньому. Коли тебе водять за ручки і кажуть «пішли на кухню», то ти йдеш на кухню. А коли кажуть «йдем пограємося м’ячиком», то ти крутишся і шукаєш де ж той м’яч лежить. Почни тепер ще усвідомлювати час і не прокидайся так рано. Мама там скаржиться.
Про ігри. З орієнтацією на місцевості почав запам’ятовувати місця улюблених забав. Зараз це пральна машина і відро з твоїми підгузками задзюреними.
Про розмови. Ти, Бопелька, дуже багато говориш і співаєш. Коли у тебе прекрасний настрій, то можеш просто так завищати. Або підповзти до мами, уткнутися в неї своєю пичкою і закричати. А ше кілька днів з китайським акцентом говорив «няняняняня».
Про обновки. У вас багато гостей. Цього тижня приходила Lyubzja і подарувала тобі піджак і книжку. Майже інтелігент ти тепер. А ще доїхав новий одяг від твоєї бабусі Валі. Здається, мама трошки заспокоїлася стосовно твого гардеробу. Хоча коли говориш про жінок і гардероб, то ніколи не можна бути впевненим навіть на 50% відсотків. І гардероб може бути відсутнім, навіть якшо він є і ти бачиш одяг в шафі. Колись поясню докладніше, зараз просто повір мені так.
Про футбол. Сьогодні Динамо стартує в 1/8 фіналу Ліги Європи проти Евертона. Я все ще в Африці, тому буду дивитися без тебе. Вибач, це твій перший футбольний сезон, а вболівати будемо окремо. Але ти вже там підтримай наших хоча б міцним сном. 
Наче все. Вставлю два слова про себе. Я все ще в Африці і дуже сумую. Ви там справляєтеся, уже більше 2 тижнів пролетіло. У тебе трошки нежить і ти відбиваєшся ногами, коли чистять ніс. Тому краще не хворій і будь здоровим малючок. І вже видай на-гора той шостий зуб.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: