Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277155"]
таблетки

Що не так з гомеопатією і хто це придумав?

Лідія Бабич

Дитячий лікар, педіатр Центру «Педіатрія з любов’ю». Про здоров’я дітей, харчування і ГВ, про щеплення і здоровий спосіб життя. Facebook, Instagram

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2023.01.20
0
Поделиться:
Якщо я вам скажу - все не так, ви мені повірите одразу? Ви можете вимагати аргументів, сумніватися, перепровіряти мої слова. - і прави

Якщо я вам скажу — все не так, ви мені повірите одразу? Ви можете вимагати аргументів, сумніватися, перепровіряти мої слова. — і правильно зробите.

таблетки гомеопатичний засіб

Джерело: freepik

Якщо ви раніше «вірили в гомеопатію» — саме час нарешті заглибитися в питання.

Хто це придумав?

С.Ганеман, жив в сер.18-сер19ст.

Ідея: якщо хворому дати ліки він одужає. Якщо здоровому дати трішки цих ліків — у нього будуть ніби симптоми тієї ж хвороби. Від самого початку ідея була хибною.


Ідея: ніби вживання мікро-доз речовин буде лікувати хворобу. З такими ж симптомами, якби здоровий отруївся би великою дозою речовини.

«Мікро-дози» це скільки?

Коли готують гомеопатичний засіб, початкову речовину сильно розводять (власне як потім сильно розводять і споживачів).

Наприклад, надпис D8 = 1 мл речовини розбавили в 10 разів, взяли 1мл цього розчину і ще раз розбавили в 10 разів. І так 8 разів. Тобто залишилось 0,00000001гр від початкової речовини.

А якщо є позначка С — значить розведення в 100разів знову і знову.

Як це може подіяти?

Ніяк! Киньте у ванну води 1 кристал кави. Наберіть філіжаночку і спробуйте збадьоритися. Вийшло?

Досліджень про гомеопатію бути не може. Бо неможливо відрізнити — чи взагалі є в таблетці хоч молекула заявленої речовини.

Якщо прямо вся «інформація» про навіть 1 молекулу може так сильно впливати — тоді гомеопатію мабуть треба готувати у вакуумі. Бо навіть в повітрі ширяють молекули, вони є на руках, на поверхнях.

Теорія не витримує жодної критики. Дехто вірить в дива.

Є багато станів, які просто минають, покращуються з часом. Але точно не завдяки гомеопатії.

Як для плацебо — надто дорого, я думаю.

таблетки гомеопатичний засіб

Джерело: freepik

Небезпека гомеопатії при серйозних хворобах

Так «лікування» наприклад онкозахворювань чи астми — може коштувати життя. Нажаль, разом з гомеопатією в комплекті вже відмова від щеплень, від застосування зовнішніх засобів для шкіри (бо це ніби заганяє хворобу всередину, а через шкіру хвороба виводиться типу назовні). Атопічний дерматит потребує зволоження шкіри. Це основний аспект досягнення покращення стану.

Бачите надпис «гомеопатичний засіб» або в складі ліків D(і цифра), С(цифра) — можна навіть не купувати. Марнування💰. Дива не буде. Зауважте, що на упаковці на видно в може не бути надпису гмпатичний засіб. Читайте склад засобів, бажано ДО купівлі.

«Це ж безпечно, бо на травах» — від трав в засобі лишається слабкий спогад.

Тепер відкрийте свої аптечки і знайдіть там такі засоби. Знайшли? Можна викидати.

Лімфомзт не впливає на лімфовузли.

«Противірусні» пігулки застуду не лікують. Прорізування зубів у дитини — або насправді нічого сильно не боліло, або малятко відволікається солоденьким смаком, або пройшов час.

Коли кажуть «ми бачимо що це працює» — що в цих засобах може «працювати»?

Не може зменшена доза працювати так само як повна. З розведенням концентрація речовини зменшується. Ефект при цьому не може бути такий самий чи сильніше.

Хоча псевдо-наука стверджує що чим більші розведення (ті, що в 100 разів по кілька разів) — тим глибший і сильніший ефект.

Під час війни особливо болюче питання марної витрати коштів. Краще переведіть трохи коштів на ЗСУ, ніж купувати гомеопатію.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты