Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="279362"]
Развитие

Від поросяток до єдинорогів: найкраща добірка книжок про тварин і міфічних створінь

0
У світі дитячої літератури тварини завжди займали особливе місце. Ці персонажі мають чудову силу, адже стають друзями та незрівнян

У світі дитячої літератури тварини завжди займали особливе місце. Ці персонажі мають чудову силу, адже стають друзями та незрівнянними наставниками для маленьких читачів, навчаючи їх важливим життєвим урокам, доброті та розумінню навколишнього світу. Підготували для вас добірку дитячих і підліткових книжок про тварин і міфічних створінь від видавництва #книголав.

найкраща добірка книжок про тварин і міфічних створінь

Джерело: Freepik

 У світі оповідок про тварин. 50 казок, міфів і легенд”,

Енджела Макаллістер

Вік: 6+

Ця книга —  довколасвітня мандрівка з 50 найулюбленішими казками про великих і малих істот.


В ній зібрано 50 класичних і екзотичних казок, міфів та легенд про тварин у цікавих переказах Енджели Макаллістер. Це неймовірної краси книга для читання всією родиною, пізнання казок і тварин з усього світу, наповнена ілюстраціями румунської художниці Ейч, які надихають пристрастю до подорожей і природи.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ: деякі казки можуть містити елементи жорстокості, зважайте на це перед читанням дітям.

У світі оповідок про тварин. 50 казок, міфів і легенд

Серія книжок «Будь у формі, як дракон!» та «Поводься чемно, як дракон!»

Штепанка Секанінова

Вік: 3+

Як правильно мити руки і чистити зуби?  А тримувати речі в чистоті та порядку? А як себе слід поводити в гостях та у транспорті?

Ці книжки-картонки допоможуть привчити малюків до здорового способу життя, правил особистої гігієни та у легкій формі розкажуть про етикет за столом,

Це зовсім не посібники, а веселі історії про дракончика та маленьку принцесу, яка вчила його доглядати за собою. Він навчиться їсти овочі та фрукти, чистити зуби, мити лапки, а замість того, щоб байдикувати, буде займатись спортом та прибирати. Разом дракончик і принцеса навчать цьому і кожного читача.Будь у формі, як дракон!

“Маленькі дослідники: Динозаври”

Templar Publishing

Вік: 3+

З цією інтерактивною книгою маленькі читачі вирушать у далеке минуле, коли на Землі панували динозаври. За допомогою яскравих віконець та витинанок вони зможуть роздивитися доісторичний світ і неймовірних істот, що його населяли.

Тут вони зможуть відкрити для себе динозаврів — від найбільших до найменших — і дізнатися, про особливості й відмінності різних видів. Про те, як вони жили, доглядали за своєю малечею, що їли і як росли, який мали вигляд, як співіснували між собою та які частини Землі населяли. І чому, зрештою, зникли з нашої планети.

Маленькі дослідники: Динозаври

“Атлас тварин”

Емілі Хокінс, Рейчел Вільямс

Вік: 3+

Унікальне видання про мешканців нашої планети, присвячене неймовірній здатності тварин виживати в дикій природі.

Український зоосвіт у виданні представлятиме річковий бобер. Гіпопотами і великі панди, колібрі та качкодзьоби, сардини й тупики – всі вони та ще багато інших тварин зустрінуться на дивовижних сторінках атласу.

Разом із нею маленький читач відвідає кожен континент, дізнавшись безліч цікавих фактів про риб, птахів, ссавців, комах та про середовища їхнього існування, а яскраві, докладні ілюстрації допоможуть запам’ятати й краще засвоїти матеріал книжки.

Атлас тварин

“Лу-ветеринарка”

Аліна Штефан

Вік: 9+

Історія про одинадцятирічну дівчинку Луїзу, яка більше за все мріє стати ветеринаркою.

Вона любить тварин і з кожним днем наполегливо вивчає про них нову інформацію, малює їх та веде власний блог @Lu_Animalius, де розповідає про свої знання та досвід. Наприклад, вона пише про те, як полагодити мушлю ахатина, чому хамелеони змінюють колір, як підготуватись до здачі аналізу крові тощо. Лу також збирає інформацію про видатних українських ветеринарів і розповідає про організації, які займаються захистом та порятунком тварин.

Разом із другом Максом Лу влаштовується волонтерити у ветеринарну клініку, де вчиться доглядати та лікувати тварин.

Скільки ж кумедних ситуацій та приголомшливих знахідок на них чекає на шляху до мрії!

Лу-ветеринарка


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты