Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278393"]
Воспитание

5 книжок про виховання здорової та щасливої дитини

0
У неділю 14 травня в Україні відзначатиметься День матері. Сьогодні у матусь тривог та стресу побільшало, тому ми разом із національ

У неділю 14 травня в Україні відзначатиметься День матері. Сьогодні у матусь тривог та стресу побільшало, тому ми разом із національною книжковою платформою Yakaboo пропонуємо добірку книжок, які розрадять матусь та допоможуть їм відновити гармонію із дітьми та з самими собою. 

мама 5 книжок про виховання здорової та щасливої дитини

Джерело: Freepik

Мама має право. Як подолати кризу материнства, позбутися почуття провини і знайти час на себе

Ніна Рестієрі

Анекдот про маму, яка зачинилася у кімнаті з тістечками та на здивовані запити дітей відповідала: “Я роблю вам щасливу маму!”, це насправді дуже мудра притча. Авторка цієї книжки колись була знесилена доглядом за чотирма маленькими дітьми, нескінченними хатніми обов’язками та клопотами із власним бізнесом. Почавши довгий шлях із усвідомлення власних потреб, бажань та мрій, Ніна Рестрієрі прийшла до блаженного стану “щасливої мами”, яка подобається дітям (і самій собі) набагато більше, ніж перевантажена жінка, яка дратується і плаче. Читайте про досвід Ніни та поверніть собі себе!

Мама має право. Як подолати кризу материнства, позбутися почуття провини і знайти час на себе

Діти 0-2. Народження і виховання в українських реаліях

Наталія Бушковська


Незамінний довідник для українських матусь. Наше традиційне виховання все ще тримається на бабусиних забобонах та шкідливих суспільних установках: купати дитину у кип’яченій воді, залишати малюка “викричатись”, при грудному вигодовуванні дотримуватися суворої дієти тощо. У цій книзі ви знайдете доказові пояснення рекомендаціям та наукові спростування поширених на наших теренах міфів. Звісно, унікальних підходів у батьківстві не буває, але авторка показує, який вибір може бути хибним і небезпечним. По суті, основним нашим завданням, як і в давні часи, залишається єдине — виростити дитину здоровою фізично та психологічно.

Діти 0-2. Народження і виховання в українських реаліях

 

Ключі сили

Світлана Ройз

Розвиток емоційного інтелекту ще важливіший, ніж різні пізнавальні вправи. Навчимо дітей розпізнавати свої емоції та керувати ними! Не боятися темряви або комах, відчувати гнів або злість, але не поводитися агресивно, сприймати смуток без розпачу, перетворювати почуття провини на відповідальність, навчитися радіти і підживлювати свої сили радістю — дуже важливі вміння у житті. Саме вони є запорукою успішного та щасливого життя дітей. З цією книжкою і дорослі теж можуть покращити власні стосунки із емоціями.

Ключі сили

Як говорити так, щоб маленькі діти слухали. Виживання з дітьми 2–7 років

Джоанна Фабер, Джулі Кінг

Дошкільнята часто слухають та не чують: продовжують пустувати, вередувати, бешкетувати. Батькам здається, що єдиний вихід — підвищити голос. Але це не працює. Джоанна Файбер і Джулі Кінґ — експертки з виховання — діляться своєю мудрістю, накопиченою протягом багатьох років проведення майстер-класів для батьків, учителів і педіатрів. Завдяки новаторському поєднанню оповідок з робочої практики, батьківських історій та авторських спостережень ви отримаєте конкретні інструменти для того, аби говорити так, щоб малеча слухала вас із зацікавленістю та щирим інтересом.

Як говорити так, щоб маленькі діти слухали. Виживання з дітьми 2–7 років

Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитини

Наталія Самойленко, Анна Бєлокоз

Здорові звички — це те, що ми можемо дати дітям для їх майбутнього здоров’я та успіху. За допомогою знаних експерток з дієтології, які написали цю книжку, ви зможете навчити дітей правильно харчуватися, обирати здорові страви, дотримуватись режиму та розуміти, як їжа впливає на самопочуття. Крім того, книжка дає поради щодо сімейних обідів у ресторанах та перекусів у закладах швидкого харчування, та про дитячі свята, коли, здається, не порушувати заповідей дієтологів неможливо. Вам стануть у пригоді безліч підказок, рецептів, корисних таблиць, списків закупок і навіть ігри, які ви зможете запропонувати своїм дітям. Плекаймо здорове майбутнє!

Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитиниМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты