Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278207"]
Досуг

Нові горизонти для маленьких читачів: 5 популярних книжок для розвитку дітей

0
В нашій статті ми зібрали добірку цікавих та пізнавальних книжок від видавництва #книголав. Ці книжки не лише сприятимуть розвитку

В нашій статті ми зібрали добірку цікавих та пізнавальних книжок від видавництва #книголав. Ці книжки не лише сприятимуть розвитку мислення та уваги, але й допоможуть формувати особистість та навчать новим речам. До нашого списку увійшли книги з різних тематик: від психології до детективної справи. Запрошуємо вас на читання та відкриття нових горизонтів разом із #книголав.

5 популярних книжок для розвитку дітей

Джерело: Freepik

«Велике розслідування. Хапайся за зачіпку» Анжели Наварро

Для молодшого та середнього шкільного віку8+

Це кольорове ілюстроване видання для юних та допитливих читачів, які люблять розгадувати загадки разом з героями і шукають пригоди. Читачі потрапляють у світ «Вищої школи детективів», де шукатимуть зачіпки та розслідуватимуть дев’ять загадкових справ, які трапилися у різних місцях: на хокейному матчі, у Музеї сучасного мистецтва, круїзному лайнері, в торговельному центрі, на вечірці, на концерті, у цирку, на телебаченні та біологічній лабораторії. Крім історій у книзі подано підказки та детальну інформацію про героїв, підозрюваних та їхні мотиви, які допоможуть читачам у розслідуванні.

«Велике розслідування. Хапайся за зачіпку» Анжели Наварро


«Книжка про мозок і те, як він працює» Докторка Бетіна Іп

Рекомендовано для читання дорослими дітям 5+

Це інтерактивна ілюстрована книга-мандрівка закапелками людського мозку. Для допитливих читачів молодшого шкільного віку. Чи знаєте ви звідки беруться думки? Чи цікаво вам дізнатися, як ми вчимося щось робити, наприклад їздити на велосипеді, чи вивчати вірші напам’ять? Все це відбувається завдяки нашому мозку, який виконує стільки завдань, наче всередині є місто, повне людей та механізмів.

Докторка Бетіна Іп проведе кожного читача до його власного складу пам’яті, арт-галереї емоцій, розкаже, як ми бачимо картини очима і у своїй уяві, чи як вибираємо морозиво і не тільки про це. Тут можна дізнатися, що відбувається у мозку під час сну, що всередині ока, як виникає тривога, що потрібно робити, щоб краще запам’ятовувати те, що задали вивчити у школі, про людей, які вивчають мозок та відповіді ще на десятки запитань. Що важливо, інформація подається у формі захоплюючої розповіді з багатьма малюнками та схемами, значно цікавіше і не так складно, як у деяких підручниках.

«Книжка про мозок і те, як він працює» Докторка Бетіна Іп

«Прихований світ людського тіла»  Кейт Дейвіс

Рекомендовано для читання дорослими дітям 6+

Таких уроків з анатомії ще не було. У цьому дивовижному виданні приховані секрети про те, як працює людське тіло вдень і вночі, чому ми бачимо і чуємо, чому відчуваємо смаки та запахи і навіть про те, що відбувається з людиною до її народження. Але все це можна прочитати і побачити тільки за допомогою спеціальних лінз. Через червону лінзу читач зможе вивчати скелет людини, через зелену – дізнатися все про людські м’язи, а через синю – побачити всі внутрішні органи. Це пізнавальне та інтерактивне видання – не лише про будову тіла, а й про роботу всіх його систем. І ця наукова інформація подана у таких спосіб, щоб зацікавити дитину читати науково-популярні книжки і пізнавати цей світ.

«Прихований світ людського тіла»  Кейт Дейвіс

«Психологія для початківців»  Лара Браян, Роуз Голл, Еддi Рейнольдс

Для читачів молодшого і середнього шкiльного вiку 8+

Чи спадало тобі на думку, чому ти мислиш, відчуваєш і дієш саме так? Ось що вивчає психологія.

Ця книжка у зрозумілій формі розкаже допитливим читачам про психологію як науку.  Це видання простою мовою та за допомогою ілюстрацій пояснює складні і важливі питання: як люди думають, відчувають та дiють, як спілкуються з навколишнім світом.

Книжка сповнена дивовижних відкриттів про психіку людини — як працює мозок, як ми ухвалює рішення, чому в групі погодимося інакше, ніж на самоті. На цих сторінках ти знайдеш вправи для легкого запам’ятовування, перевіриш силу свого інтелекту за допомогою тесту і дізнаєшся про всі-всі професії у психології — хто знає, можливо, одна з них у майбутньому стане твоєю!

Видання стане в нагоді не лише для дітей, але й для дорослих.

«Психологія для початківців»  Лара Браян, Роуз Голл, Еддi Рейнольдс

«Найдивніші фобії»  Марцін Пшевозняк

Для молодшого та середнього шкільного віку 6+

Ця книжка про те, що мільйони людей на світі бояться того ж, що й вони. Юні читачі разом з батьками під час читання дізнаються цікаві факти про різновиди та походження фобій, які часом бувають дивні та кумедні, а разом з головними героями книжки – Фобіо Страхетті та Нервонелла, які й самі панічно боїться різних речей, розкажуть захопливі різноманітні історії про фобії, також й про страхи відомих акторів, професорів, режисерів, які наважилися розповісти світу про них. Це може допомогти читачам знайти шляхи до подолання власних страхів, щоб спробувати їм сказати: «Бувай!».

«Найдивніші фобії»  Марцін Пшевозняк


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты