Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282827"]
Досуг

5 книжок, які допоможуть весело провести час сім’єю

0
Сімейні вечори — це чудовий час, щоб зібратися разом, відпочити та поспілкуватися. А що може бути кращим, ніж спільне читання захоп�

Сімейні вечори — це чудовий час, щоб зібратися разом, відпочити та поспілкуватися. А що може бути кращим, ніж спільне читання захопливої книги, яка розвеселить та об’єднає всю сім’ю? Пропонуємо вам 5 найпопулярніших книжок від #книголав.

сім'я 5 книжок, які допоможуть весело провести час сім'єю

Джерело: freepik

«Велика книга настільних детективних ігор»

Аріанна Белуччі

Злочинні задуми бувають справді геніальними, але хороший детектив завжди має бути готовий самовіддано захищати коронні коштовності з колекції музею.

Ця книжка сповнена дивовиж і пасток. Вона легко перетворюється на низку великих ігрових полів, доповнених реквізитом із сімдесяти ігрових деталей. Тож вона є чудовим надбанням для веселого дозвілля!


Щоб перемогти, доведеться обрати відповідну стратегію: ретельно обмірковувати кожен хід і намагатися передбачити наступний крок суперника. Тільки так можна перекрити злочинцеві всі шляхи до відступу або ж обвести навколо пальця детектива.

Завдяки різним сценаріям про злочинця та детектива діти зможуть не лише весело провести час, а й покращити математичні, стратегічні та логічні навички.

Видання містить вісім логічних і стратегічних настільних ігор: «Гонитва в музеї», «Скарб ацтеків», «Занурення в безодню», «Лови в Парижі», «Гонитва в “Східному експресі”», «Бездоганний план», «Печера чудес» та «Цок-цок… Відлік пішов».

Усе, що потрібно, — скласти гральний кубик, підготувати інші деталі, вміщені в кінці книжки, та запросити друзів до незвичайної пригоди. Гра покаже, у кого міцніші нерви й гостріший розум!

«Велика книга настільних детективних ігор»

«Хочу знати! Як це відбувається?»

Софі де Мулленайм

Це захоплива книга, яка відповість на безліч запитань ваших дітей про світ навколо них. У ній ви знайдете понад 200 запитань та відповідей на різні теми: від природи та техніки до людського життя. Ця книга захоплює яскравими та кумедними ілюстраціями, які роблять читання ще цікавішим. Також вона має незвичний формат із пружинкою, що робить книгу зручною для використання під час сімейних вікторин та ігор.

«Хочу знати! Як це відбувається?»

«Хочу знати! Правда чи ні?»

Валентін Верте

Це рятівний круг для всіх батьків допитливих малюків. Ця книга лаконічно та інформативно відповість на безліч дитячих «чому». Енциклопедія дає відповіді на найрізноманітніші запитання: від буденних «Чому в мене очі такого кольору?» до складних «Чим небезпечне глобальне потепління?».

Ця книга — чудовий спосіб розширити кругозір дитини. А також можливість весело та цікаво провести час всією сім’єю. І вона обов’язково стане незамінним помічником у вихованні допитливої та ерудованої особистості.

«Хочу знати! Правда чи ні?»

«Велике розслідування. Хапайся за зачіпку»

 Анжелс Наварро 

Це книга для тих, хто любить розгадувати таємниці та шукати пригоди. Історія занурить у світ «Вищої школи детективів», де дітлахам доведеться розслідувати дев’ять загадкових справ, які трапилися у різних місцях: на хокейному матчі, у музеї сучасного мистецтва, круїзному лайнері, в торговельному центрі, на вечірці, на концерті, у цирку, на телебаченні та у біологічній лабораторії.

У книзі є підказки та детальна інформація про героїв, підозрюваних та їхні мотиви, які допоможуть у розслідуванні.

Це видання — чудовий спосіб розширити кругозір, розвинути логічне мислення та увагу. А також гарна можливість відчути себе справжнім детективом та розкрити таємничі злочини.

«Велике розслідування. Хапайся за зачіпку»

«Прихований світ людського тіла»

Кейт Дейвіс

Таких уроків з анатомії ще не було. У цьому дивовижному виданні приховані секрети про те, як працює людське тіло вдень і вночі, чому ми бачимо і чуємо, чому відчуваємо смаки та запахи і навіть про те, що відбувається з людиною до її народження.

Але все це можна прочитати і побачити тільки за допомогою спеціальних лінз. Через червону лінзу читач зможе вивчати скелет людини, через зелену – дізнатися все про людські м’язи, а через синю – побачити всі внутрішні органи.

Це пізнавальне та інтерактивне видання – не лише про будову тіла, а й про роботу всіх його систем. І ця наукова інформація подана у таких спосіб, щоб зацікавити дитинучитати науково-популярні книжки і пізнавати цей світ.

«Прихований світ людського тіла»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты