Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="283155"]
Воспитание

Добірка дитячих книжок, що розвивають критичне мислення

0
У світі, де різноманітної інформації стає все більше, вміння аналізувати, оцінювати та критично мислити є надзвичайно важливою нав

У світі, де різноманітної інформації стає все більше, вміння аналізувати, оцінювати та критично мислити є надзвичайно важливою навичкою. Ми підготували добірку книг від видавництва #книголав, які не лише здивують цікавими фактами, а й допоможуть краще розуміти навколишній світ. 

Добірка дитячих книжок, що розвивають критичне мислення

Джерело: freepik

«Коли щось пішло не так»

Макс Темпореллі і Барбара Ґоцці

Таких винаходів, як Coca-Cola, мікрохвильова піч та кардіостимулятор ми б могли навіть не побачити, якби не наполегливість їхніх творців.

«Коли щось пішло не так» — це історії про обдарованих вчених та винахідників, які не здалися і назавжди залишили слід в історії. Про Томаса Алве Едісона, який, незважаючи на проблеми зі слухом, винайшов фонограф. Чи Вілсона Грейтбатча, радіотелеграфіста під час Другої світової війни, який створив кардіостимулятор.


Завдяки цікавому формату, приголомшливим фактам, правдивим історіям та яскравим ілюстраціям ця книга стане чудовим способом провести час із родиною та дійсно захопитися читанням.

«Коли щось пішло не так»

«Фейкові новини»

Том Джексон, Крістіна Ґітіан

Фейкові новини — одна з проблем сучасного світу. Вони розпалюють ворожнечу у спільнотах, а часом навіть здатні розколоти суспільство.

Це ілюстроване видання навчить розрізняти, які новини правдиві, а які — ні, розповість цікаві факти про еволюцію мовлення, розвиток письма, винайдення друку та розвиток засобів масової інформації.

«Фейкові новини»

«Хакери»

 Том Джексон, Крістіна Ґітіан

Хто такі хакери? Що ми можемо зробити, аби захистити себе, бізнес і суспільство від них?

Ця книга — продовження захопливої серії для підлітків «Про що всі говорять?»  Видання допоможе сформувати власне обґрунтоване ставлення до таких суперечливих явищ, як тіньова мережа, кібервійна та штучний інтелект. А ще відкриє цікаві факти з історії хакінгу, пояснить усе про діяльність хакерів та головне — навчить захищати свої дані в інтернеті.

«Хакери»

«Професії майбутнього»

Сандрін Пуверро

Світ, у якому ми живемо, стрімко змінюється, особливо це стосується професій…

Батьки хвилюються про майбутнє своїх дітей, а підлітки, відчуваючи тиск від невідомості, так само прагнуть розвивати себе з раннього віку.

У книжці «Професії майбутнього» йдеться про сім сфер діяльності — від будівництва до маркетингу. Це путівник, що допоможе підліткам обрати свій кар’єрний шлях, розповість, якими будуть професії в майбутньому і які з них уже існують.

«Професії майбутнього»

«У міста є Я»

Ірина Озимок

Це книжка-гід до пізнавальної подорожі у світ урбаністики для дітей та дорослих. Тут — усе про життя міста: як воно функціонує, як на нього впливають технології, клімат комп’ютерна революція та яка роль людини в цьому.

Книжка має 17 розділів, 4 з них — нові, в яких видання допомагає м’яко пояснити дітям зміни в містах, що відбулися через війну. Також доповнена частина зазвучала голосом Нати Жижченко, солістки гурту ONUKA.

«У міста є Я»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты