Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281180"]
Воспитание

Добірка дитячих книжок, які формують любов до читання

0
В сучасному світі, де дозвілля дітей обмежується смартфонами та іграми, можна спрямовувати їх енергію не тільки в корисну, але й за�

В сучасному світі, де дозвілля дітей обмежується смартфонами та іграми, можна спрямовувати їх енергію не тільки в корисну, але й захопливу справу — читання , яке формує важливі звички та різноманітні уявлення про світ. Підготували для вас добірку захопливих книжок від #книголав, з якими ваша дитина точно полюбить читання.

дитина книга Добірка дитячих книжок, які формують любов до читання

Джерело: freepik

«Украдений місяць»

Авторка: Ольга Захарова
Вік: 5+

У найтемнішу зимову ніч, коли на вулиці лютує мороз і завірюха, всі відзначають найтепліше свято року — Різдво. У цей магічний час трапляються різні чудеса. Дорослі й малі з хвилюванням чекають на схід різдвяної зірки та Місяця, які оберігають світ від злих сил. Боротьба світла і темряви вічна, але кожна людина може допомогти добру в цій битві, запаливши свічку надії у своєму серці.

«Украдений Місяць» — це подарункове різдвяне видання для дітей молодшого шкільного віку, створене за мотивами українського анімаційного фільму «Украдений місяць. Кум».


Ця родинна чарівна казка про маленького козака Івасика та його сестричку Марійку, яким випала доля врятувати місяць, захоплений злими створіннями.

Чи вдасться їм визволити зірку за допомогою різдвяної колядки й повернути свято в усі домівки?

Видання орієнтоване на читання дорослими дітям.
Ілюстрації створені студією «2 Флейм» за підтримки програми «Культура в часи кризи», інституційна підтримка УКФ.

"Украдений місяць"

MONATIK. Книга мрій”

MONATIK

Вік: 3+

«Книга мрій» — це дебютна книга популярного українського артиста, співака, волонтера, саундпродюсера та композитора — MONATIK.

Інтерактивне видання з наліпками, віконцями, розмальовками та шаблонами допоможе усвідомити дітлахам, наскільки важливо залишатися вірними своїм мріям та рухатися до них, незалежно від обставин. Автор переконаний, що кожен може бути справжнім супергероєм у своєму власному житті на шляху до здійснення найпотаємніших мрій.

З нею дітлахи зможуть фантазувати, бавитися і розважатися: намалювати власного мрієзвіра, написати листа собі в майбутнє та навіть послухати пісні співака під час читання за qr-кодом у книзі. А головне — створити і зберегти власну найдивовижнішу мрію, та все, що для цього потрібно — увімкнути уяву та поринути у світ мрій разом із чарівною книжкою.

«Головна ідея цього видання, як лейтмотив всієї творчості MONATIK — Мріяти не шкідливо».

“MONATIK. Книга мрій”

 

«Таємні історії маленьких і великих перемог»

Авторка: Таня Стус

Вік: 5+

Десять оповідань із терапевтичним ефектом про досвід проживання дітьми подій російсько-української війни. Кожна історія складається з двох частин: реалістичної та казкової, – що дозволяє показати певну ситуацію та знайти спосіб подивитися на неї крізь призму казкового сприйняття.

В оповіданнях обережно та делікатно зображуються теми втрати дому, переїзду, адаптації, емоційних переживань, агресії, суму за рідними речами, мінної безпеки, сприйняття інвалідності або загибелі воїнів, очікування на перемогу.

Проєкт покликаний у художній формі пояснити дітям складні питання, що виникають під час нашого досвіду проживання війни, віднайти втрачену силу та опору, а також відчути серцем любов і підтримку одне одного та переконатися, що разом ми сильні! Видання створене для читання та обговорення дорослих із дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

Авторка книжки – Таня Стус – українська дитяча письменниця, психологиня та дітознавиця, засновниця простору української дитячої книги BaraBooka, ініціаторка та ведуча серії лекцій та публічних обговорень «Як говорити з дітьми про війну».

"Таємні історії маленьких і великих перемог"

«Маленькі дослідники. Динозаври»

Автор: Templar Publishing
Вік: від 3 років

Інтерактивна публіцистична книга для маленьких допитливих всезнайок. У книжці – більше 60-ти «віконець-відгорталок». Зазираючи під них, дітлахи дізнаються багато нового про далеке минуле, коли на Землі панували динозаври, та як їм це вдавалося.

Формат книги передбачає активне включення дитини в сенс слів і розуміння як результа: зазирнувши у віконця, щоби краще роздивитися доісторичний світ і неймовірних істот, що його населяли.

З цією книгою дітлахи зможуть завітати у три доісторичні періоди: тріасовий, юрський і крейдовий та відкрити для себе динозаврів — від найбільших до найменших — і дізнатися, як вони жили. Довідатися все про динозаврів: про особливості й відмінності різних видів, про те, як вони доглядали за своєю малечею, що їли і як росли, який мали вигляд і як співіснували між собою, які частини Землі населяли і чому, зрештою, вимерли.

"Маленькі дослідники. Динозаври"

«Пінг і Понг: щасливі свинки»

Автор: Ольґерд Вонсовіч

Вік: 5+

Весела історія про двох свинок, що захотіли помінятися домівками.

Так Пінґ потрапляє в ліс, а Понґ на ферму. Поодинці вони переживуть чимало пригод. Пінґ намагатиметься звикнути до зловісних, диких хащів, а Понґ — до тісного ліжка та нудного домашнього життя. І, зрештою, свинки зрозуміють: немає кращого місця за рідний дім.

Книжка «Пінґ та Понґ. Щасливі свинки» — це історія про мрії, які треба здійснювати, а також про дім, де завжди безпечно і куди хочеться повертатися.

"Пінг і Понг: щасливі свинки"Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты