Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275481"]
Новини

Віра Кекелія народила другу дитину: перші фото

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.08.09
0
Віра Кекелія знову стала мамою. Радісною новиною щаслива матуся поділилася в Instagram та опублікувала перші

Віра Кекелія знову стала мамою. Радісною новиною щаслива мати поділилася в Instagram та опублікувала перші фото з новонародженим малюкам.

Віра Кекелія, Віра Кекелія

Джерело instagram @kekeliavera

Дитина народилася точно за прогнозами лікарів – на початку серпня. Це знову хлопчик. Ім'я малюка Віра Кекелія не назвала, а від фотосесію із сином влаштувала.

Віра Кекелія, Віра Кекелія

Джерело: instagram @kekeliavera

«Від ми й зустрілися. Ще один гарний та мужній чоловік приєднався до нашої родини. Дякую Всесвіту, що я раптом стала щасливою мамою. Дякую Всесвіту, що я маю сім'ю, в якій всі живі та здорові. Дякую Всесвіту, що я маю неймовірних друзів і подругу, яка постійно на зв'язку і яка якимось чином, перебуваючи за кілька тисяч кілометрів від нас, все одно зробила пам'ятні знімки», - Поділилася Віра.

Віра Кекелія, Віра Кекелія

Джерело: instagram @kekeliavera

Фото мами та малюка з відеозв'язку зробила Марта Адамчук — українська співачка, фіналістка 7 сезону шоу «Голос країни» та колега Кекелії з «Жіночого Кварталу».


«Вєруська, наша сім'я стала цього року більшою завдяки вам! Дякую, що ви у нас є! Люблю всім серцем», - написала Марта.

Джерело: instagram @kekeliavera

Джерело: instagram @kekeliavera

За публікаціями та позначками у соцмережах зрозуміло, що Марта Адамчук перебуває в Україні, а Віра Кекелія народила малюка за кордоном. Подробиць про своє місцеперебування співачка не повідомила.

Віра Кекелія, Віра Кекелія

Джерело: instagram @kekeliavera

Нагадаємо, Віра Кекелія вийшла заміж за колега за «Голосом країни» Романа Дуду у жовтні 2017 року. 2020 року у них народився син Іван.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти