Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276782"]
Новини

Співачка MARIETTA вперше стала мамою

0
21 грудня в українському шоу-бізнесі на одну зіркову матусю побільшало. Співачка та радіоведуча Marietta народила хлопчика. «Наш

21 грудня в українському шоу-бізнесі на одну зіркову матусю побільшало.

Співачка MARIETTA вперше стала мамою

Співачка та радіоведуча Marietta народила хлопчика.

«Наш найкращий день у житті!», — поділилася радісною новиною артистка у соцмережах.


Нагадаємо, що кілька років тому MARIETTA пережила непросту історію та відверто розповіла про те, що втратила дитину. Коли почалася повномасштабна війна, чоловік пішов до тероборони, а співачка стала активно волонтерити. А за кілька місяців MARIETTA дізналася, що завагітніла.

Співачка MARIETTA вперше стала мамою

«Скажу чесно, це стало великою несподіванкою. Звичайно, я переживала, бо ж у країні війна. З іншого боку, моя вагітність дала мені стільки сил і віри у майбутнє!»

Вітаємо молоду матусю!


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Мітки:
МАРІЄТТА
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти