Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="253841"]
Новини

Аліна Гросу розповіла про вагітність

Old date:
Current date: 2022.09.27
New date: 2020.09.08
0
Українська виконавиця та актриса стала головною героїнею свіжого випуску одного з українських тижневиків. Навколо перс

Українська виконавиця та актриса стала головною героїнею свіжого випуску одного з українських тижневиків.

Аліна гросу

Навколо персони GROSU з кожним днем ​​стає дедалі більше чуток. "Де чоловік?", "Чому так багато колеги Полянського поруч?", "Чи правда, що вагітна?" — на ці часті запитання співачка та актриса вирішила відповісти у розгорнутому інтерв'ю.

"Минулого року про моє особисте життя було стільки сказано і показано, що тепер я волію зберігати щастя в тиші", - так прокоментувала річницю заміжнього життя Аліна. — Перший рік шлюбу пройшов чудово, але непросто. Річниця запам'ятається тим, що ми провели її на карантині, дотримуючись усіх заходів захисту. Він в одній кімнаті, я – в іншій. Зустрічалися на кухні!”.


аліна гросу ​​пісня

Також артистка офіційно заявила: вона не вагітна. Але дітей дуже любить і обов'язково стане мамою: “Це всього лише був першоквітневий жарт. Трохи божеволіли на карантині”.

Гросу неодноразово помічали у компанії актора Романа Полянського. Хто він у житті співачки? “Рома – мій чудовий друг, партнер. Ми завжди на одній хвилі! А бачимося часто тому, що ми дружимо, і Рома задіяний у моїй роботі. Він талановитий актор, режисер і брав участь у моїх кліпах”, – поділилася Аліна.

Аліна гросу ​​інстаграм

До речі, про кліпи: незабаром вийде нова відеоробота від GROSU. Вона дуже сподівається, що, побачивши це відео, багато хто перестане втручатися в її особистий простір. Кліп обіцяє бути скандальним! Команда, з якою Аліна вперше знімала міні-фільм, вигадала дуже сміливу ідею. І це все було реалізовано, незважаючи на зайнятість Гросу як актриси у 4 проектах одразу!

“Усі зйомки відбуваються здебільшого у Києві. Нелегко зніматися одразу у кількох проектах одночасно. Так хвилююче і радісно від того, що ти мешкаєш різні життя своїх персонажів. Слава Богу, є сім'я та друзі, які допомагають мені відновлюватись після складних зйомок!” - каже Гросу.

Джерело


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти