Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="153475"]
Новини

15 шокуючих законів, які ущемляють права жінок

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2017.08.21
0
Дізнайтеся, в яких країнах ваші права будуть обмежені! Вирішили вийти заміж за іноземця? Все ще впевнені, що жінки мають ті ж

Дізнайтеся, в яких країнах ваші права будуть обмежені!

дівчата

Джерело: Instagram @garbuwka_clothing

Вирішили вийти заміж за іноземця? Все ще впевнені, що жінки мають ті самі права, що й чоловіки? Тоді ознайомтесь із цими безглуздими законами, які все ще діють у деяких країнах світу.

високі підбори

Джерело: shutterstock

Не можна носити високі підбори в Каліфорнії

У місті Кармель, штат Каліфорнія США, всі жінки, які хочуть носити високі підбори, висотою понад 5 см та основою менше 2,5 см2повинні отримати дозвіл мерії. Закон існує, щоб уникнути судових розглядів у разі падіння на міських тротуарах.

Примусова жалоба для вдів на Філіппінах

На Філіппінах вдова повинна чекати не менше 301 дня після смерті чоловіка до повторного укладення шлюбу. Закон диктує цей період очікування, щоб уникнути плутанини щодо батьківства дитини. Щодо чоловіків — то для них тимчасових рамок жалоби законом не встановлено.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закони генетики: 6 особливостей зовнішності, які залежать від спадковості

Не можна однією ходити за покупками у Пакистані

У північно-західній провінції Пакистану жінкам забороняється ходити магазинами без супроводу когось із членів сім'ї чоловічої статі. А все тому не привертати увагу інших чоловіків, особливо протягом місяця Рамадан. Більше того, уряд зажадав, щоб торговці відмовлялися обслуговувати жінок, які не супроводжуються.

Немає права голосу у Ватикані

Ватикан — єдина країна у світі, де жінки, як і раніше, не мають права голосу. Щоб бути виборцем, ви повинні бути священиком і оскільки Католицька Церква не призначає жінок, вони не можуть стати виборцями.

насилля в сім'ї

Джерело: shutterstock

У Росії дозволено домашнє насильство над жінкою

На початку 2017 року російський парламент узаконив побутове насильство, якщо воно не завдає серйозної шкоди. Закон був ухвалений «в ім'я поваги до сімейних традицій». За статистикою, у Росії кожні 63 хвилини через домашнє насильство вмирає одна жінка.

Не можна водити в Саудівській Аравії

Жінки не мають права їздити за кермом до Саудівської Аравії. У 2014 році пара була заарештована, бо чоловік дозволив дружині їхати. Обидва мали заплатити штраф, а автомобіль був конфіскований.

Не можна розлучитися в Ізраїлі за бажанням

В Ізраїлі жінка може подати на розлучення лише з дозволу чоловіка. У той же час чоловік може розпочати процес розлучення, коли захоче. Керувати процесом і виносить рішення щодо розлучення Релігійний трибунал, який складається виключно з чоловіків. Ну, ви розумієте, на чий бік він найчастіше стає!

Не пускають на передову у Великій Британії

Пам'ятайте фільм "Солдат Джейн". Так от Британська армія наймає жінок, але не дозволяє їм брати участь у військових діях на передовій. А це означає, що жінці буде важче просуватися кар'єрними сходами, ніж її колегі-чоловіку. Крім цього, у Великій Британії лише у 2012 році чинили чинність закону, за яким жінки мають ті ж права, що й чоловіки, з погляду правонаступництва Корони. А ви кажете – цивілізація!

права жінок

Джерело: shutterstock

Немає власності в Лесото

У Королівстві Лесото, Південна Африка жінки не мають права на одноосібну власність. У нах обов'язково повинен бути співвласник-чоловік, краще, якщо співвласник - їхній батько або їхній чоловік. Через цей несправедливий закон жінки часто втрачають свій будинок, коли вмирає їхній чоловік — як вдови, вони не можуть залишатися єдиним власником власного будинку.

Жертва насильства в Судані – не жертва

У Судані жінка, яку було зґвалтовано, може бути засуджено за непристойні дії. У 2014 році жертву зґвалтування було засуджено до штрафу та одного місяця у в'язниці. Її також звинувачували у перелюбі та проституції, що могло означати смертну кару.

Може бути викрадена на Мальті

На європейському острові Мальта викрадач жінки не буде засуджений, якщо він одружиться зі своєю жертвою. У деяких країнах навіть згвалтування не може бути притягнуто до кримінальної відповідальності, якщо обвинувачений та потерпіла одружуються.

закони США

Джерело: shutterstock

Недільні заборони у Флориді

У Флориді, США закон забороняє самотнім, розлученим або овдовілим жінкам стрибати з парашутом у неділю. Що ж особливого у неділю, що закон передбачає штраф чи навіть ув'язнення за порушення? Відомо лише авторам закону)

Не можна вийти з дому в Ємені

У Ємені жінки не мають права залишати свій будинок без дозволу свого чоловіка. Закон робить виняток лише у разі надзвичайної ситуації. Наприклад, жінці дозволять самостійно залишити будинок, якщо їй потрібно терміново допомогти батькам.

1/2 прав в Ірані

В Ірані показання свідків жінки коштують вдвічі менше, ніж показання чоловіка. Цей закон також застосовується у Пакистані.

Без штанів у штаті Арізона

У Тусоні, штат Арізона, США жінки не мають права носити штани. До речі, 1800 року такий самий закон був прийнятий для жителів Парижа. На початку 20 століття в закон внесли правки: паризькі жінки могли носити штани, якщо вони їхали на коні або велосипеді, — але повністю скасували закон тільки в 2013 році. Арізона, прокинься!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи обов'язково носити шкільну форму: що каже закон
Трудові права жінок із дітьми. Що гарантує закон?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти