Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="251905"]
школяр

Гімн перед уроками: київські школярі співатимуть перед початком занять

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2020.08.01
0
Таке рішення ухвалили депутати Київради більшістю голосів. Таким чином чиновники планують виховувати патріотизм

Таке рішення ухвалили депутати Київради більшістю голосів.

Джерело: pixabay.com

Таким чином, чиновники планують виховувати патріотизм у дітей. Ідея нововведення з'явилася, як і слід очікувати, у представників партії «Свобода», які й подали її на розгляд Київради. Пропозицію підтримали 64 депутати Київради на пленарному засіданні 30 липня. І хоч поки що точно ніхто не знає, чи підуть київські діти до школи 1 вересня, але якщо й підуть, то починати ранок, швидше за все, будуть зі співу Державного Гімну України.

Джерело: pixabay.com

При цьому, не варто забувати, що жоден закон України не дозволяє Київраді віддавати таку вказівку Департаменту освіти і науки, тому виконання гімну школярами – це лише настійна рекомендація столичним навчальним закладам, а чи дослухатися до них вирішуватиме адміністрація кожного конкретного навчального закладу. .

За словами співавтора рішення, депутат Київради та представника партії «свобода» Олега Бондарчука:


Завдання цього рішення – популяризувати та виховувати у маленьких киян шанобливе ставлення та уваження до державних символів України. Це сприятиме вихованню патріотизму серед підростаючого покоління. Аналогічне рішення вже ухвалили у Тернополі та Вінниці.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти