Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274105"]
Дозвілля

П'ятниця 13: що можна і що заборонено робити цього дня

Old date: 2019-12-12
Current date: 2022.12.05
New date: 2022.05.13
0
П'ятниця 13. З цим днем ​​традиційно пов'язується безліч «жахів» і зазвичай навіть ті люди, які більше звикли довіряти науці, ніж за

П'ятниця 13. З цим днем ​​традиційно пов'язується безліч «жахів» і зазвичай навіть ті люди, які більше звикли довіряти науці, ніж забобонам, до цього дня ставляться по-особливому. І не зря!

П'ятниця 13

Джерело: pixabay.com

У жахи п'ятниці 13 можна, звісно, ​​не вірити. Але в історії людства безліч трагедій, що сталися 13 числа. Назвемо кілька із сучасної вже історії.

 • У п'ятницю 13 листопада 1970 року загинуло 300 тисяч жителів міста Читтагонг (Бангладеш). Винуватцем їхньої смерті став ураган. Він же викликав чудову повінь, яка забрала життя у ще одного мільйона людей.
 • 13 жовтня 1972 року в Андах зазнав катастрофи літак FH-227. Цей випадок досі широко обговорюється у ЗМІ головним чином через те, що люди, які вижили у катастрофі, боролися за свою життя у снігових пустелях 72 дні. І їли при цьому своїх загиблих у катастрофі супутників.

  П'ятниця 13

  Джерело: pixabay.com

 • У п'ятницю 13 січня 1989 року вся Британія була охоплена панікою — англійські комп'ютерні мережі, поразивши вирус «П'ятниця, 13-ті». Він за лічені хвилини знищував програмні файли, загрожуючи при цьому роботі сотень підприємств, серед яких були й дуже небезпечні через свої технології. На щастя, обійшлося без глобальних техногенних та екологічних катастроф.
 • 13 січня 2012 року сталася аварія лайнера «Costa Concordia». На його борту перебувало 4200 пасажирів та членів екіпажу. Катастрофа сталася неподалік берега, тому жертвами катастрофи стали лише 32 людини. Єдиним винуватцем трагедії було визнано капітана судна – він вирішивши «відвідати» свого старого приятеля і змінивши курс корабля на кілька миль. Судно налетіло на рифи, добре відомі. Сигнал лиха був поданий лише за годину після аварії. Капітан був засуджений на 16 років за недбалість у роботі та за те, що залишивши судно до того, як з нього було евакуйовано всіх пасажирів. Судно ж стало місцевою туристичною пам'яткою. На його підняття було витрачено понад 200 млн. доларів.

П'ятниця 13

Переконливі факти? Про всяк випадок повідомляємо, що панічний страх перед п'ятницею 13 – це хвороба параскаведікатріафобія. Подумайте, чи варто доводити собі до проблеми з таким невимовним назвою.


А ми розповімо про те, що, згідно з народною мудрістю (або сутичками – називайте як вам зручніше) можна і що заборонено робити у п'ятницю 13.

 • У п'ятницю 13 варто утриматися від початку подорожей. Пробиті колеса у машин, ламання та інші прикрощі, кажуть, гарантовані.
 • Рідкісний лікар погодиться робити планову операцію у п'ятницю 13. Лікарі, попри їх близькість до науки, дуже забобонні люди. Тому планові операції цього дня вони здебільшого не проводять. Втім, цього дня їм зазвичай вистачає позапланових.
 • Не варто також у п'ятницю 13 відвідувати перукарів та стоматологів: один незграбний рух (біса під руку штовхнув) і настрій зіпсований надовго.
 • У п'ятницю 13-го не назначайте перше побачення – враження від нього може бути дуже спотвореним. Нерівна година – упустити свою частку чи наоборот, дозволити увійти у свою життя зовсім чужій людині.
 • У п'ятницю 13 уникайте великих покупок: ризик, що покупка зламається, загубитися чи взагалі виявитись зовсім непотрібною, дуже великий.
 • Не чортихайтесь у п'ятницю 13-го: чорт і так завжди виявляється поруч, коли ви вимовляєте його ім'я, а у п'ятницю 13-го у нього особливо «упертий» настрій. Не давайте йому шансів!
 • Ідучи з роботи у п'ятницю 13-го, не озирайтесь, інакше неприємності по роботі вам забезпечені.

Ось і все, мабуть, якщо не рахувати зовсім супутніх заборон на вмивання та розчісування. А наш порад такий: увімкніть сьогодні своє почуття гумору на повну потужність і перед вашою позитивною психічною енергією п'ятниці 13-го не встояти!
Хорошого всім дня та вечора!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 3,33 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти