Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="241320"]
Дозвілля

10 найкращих серіалів про лікарів, які варто подивитися

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2020.04.01
0
Якщо ви вже надивилися мультиків, а ваші діти вирушили спати, присвятіть час собі та подивіться недитячі серіали про лікарів та

Якщо ви вже надивилися мультиків, а ваші діти вирушили спати, присвятіть час собі і подивіться недитячі серіали про лікарів та їх непросту роботу.

Анатомія пристрасті/Анатомія Грей

У цій добірці найкращі серіали, в яких показано, що лікар, це не функція, не автомат лікування людей, а звичайна людина, яка присвячує свій час і життя порятунку життів. Ці серіали різні – нескінченні та короткі, сумні та смішні, але кожен із них про те, що професія лікаря найкраща.

Анатомія пристрасті/Анатомія Грей

США, 2005 рік - нині, 16 сезонів


У центрі серіалу Шонди Раймс – дівчина на ім'я Мередіт Грей, яка з нетямущого інтерну на наших очах виростає у блискучого хірурга. У серіалі неймовірна кількість персонажів, їхнє особисте життя не менш полум'яне, ніж робота, пристрасті палають неабиякі і більшість пар утворюються прямо на місці роботи – адже в лікарні лікарі проводять більшу частину свого життя. Серіал замислювався як один із перших на той момент проектів про сильних жінок.

Ординатор/резидент

США, 2018 – час, 3 сезони

Яскраві персонажі цього серіалу, що запам'ятовуються, злегка гротескні, але дивно привабливі. Один з провідних лікарів лікарні Честейн Конрад Хокінс – чудовий діагност, не проти порушити правила заради порятунку людського життя. Тут є конфлікт інтересів і недобросовісні лікарі, і викриття фармкорпорацій.

Медики Чикаго

США, 2015 - даний час. 4 сезони

Серіал розповідає про будні співробітників відділення швидкої допомоги лікарні в Чикаго, штат Іллінойс.

Реанімація/Код чорний

США, 2015-2018, 3 сезони

Те, що відбувається в цьому серіалі, назвати буднями складно – швидше, це нескінченний бій за життя пацієнтів. Місце дії — реанімаційне відділення одного з найбільших шпиталів Сан-Франциско, куди привозять хворих та постраждалих у тяжкому стані.

клініка

США, 2001-2010 роки, 9 сезонів

Серія по 25 хвилин. Рідкісне явище у темі медичних серіалів – комедія. Точніше навіть чорна комедія. Молодий лікар влаштовується стажером до лікарні, де кожен із лікарів — дотепник-самоучка. Все, що відбувається, коментує внутрішній голос інтерну, а потім стажера Джей Ді.
Показані у серіалі події засновані на реальних історіях хвороб, які справжні медичні працівники надсилали творцю та головному сценаристу Біллу Лоуренсу.

Червоні браслети

США, 2014-2015 роки, 1 сезон

Творці серіалу обмежилися одним сезоном і зараз можна переглянути 14 серій. Це єдиний, мабуть, серіал, у якому головні дійові особи не лікарі, а пацієнти. Група підлітків з дуже важкими захворюваннями, які живуть у лікарні, об'єднуються, закохуються, дружать та допомагають один одному в особливо складні моменти. Як символ групи надягають на руки червоні браслети.

Викличте акушерку

Великобританія, 2012 рік - 9 сезонів

Серіал заснований на реальних подіях, що відбулися з однією акушеркою в 50-х роках минулого століття і записані з її слів письменницею Дженіфер Уорф. Події відбуваються в одному з районів Лондона, де черниці працюють акушерками та приймають пологи у всіх мешканок містечка. Пологи в основному відбуваються вдома, іноді все проходить благополучно, але не рідкісні та ускладнення, а в містечку лише один професійний лікар. Після цього серіалу, особливо перших 3 сезонів, переймаєшся повагою до акушерок.

Записки юного лікаря

Великобританія, 2012 рік. 2 сезони

Міні-серіал за мотивами оповідань із циклу «Записки юного лікаря» Михайла Булгакова. Молодий лікар Володимир Бомгард, який щойно чудово закінчив медінститут, направлений у бідне село, на подвір'ї 1917 рік. Допомагатимуть юному лікарю строга медсестра Ганна, молода акушерка Пелагея та життєрадісний фельдшер Лукіч. Іноді лікар розмовлятиме зі своїм альтер-его – собою, але вже дорослим. У ролі Володимира Бомгарда - Деніел Редкліф, його дорослу версію чудово зіграв Джон Хемм.

Доктор Хаус

США, 2004-2012 роки. 8 сезонів

Про цей серіал багато говорити не доводиться – його, мабуть, знають усі. Тим не менш, добірка була б не повною без нього. Основну цінність серіалу представляє нетиповий для американських шоу персонаж, головний герой – лікар із залежністю від знеболювального, який не визнає авторитетів та правил, але геніальний діагност та прекрасний лікар Грегорі Хаус, у виконанні не менш харизматичного актора Х'ю Лорі.
За основу сценарію кожного епізоду бралися реальні випадки та захворювання.

Швидка допомога

США. 1994 – 2009 роки, 15 сезонів

Один із перших серіалів медичних серіалів, який виявився неймовірно успішним і, можна сказати, започаткував жанр. У ньому свою першу велику роль педіатра Дага Росса зіграв Джорджа Клуні, яка зробила його всесвітньо відомим і мрією практично всіх жінок.
Особливою відзнакою серіалу стали серйозні теми, які порушувалися в різних сезонах. Тобто, не просто медичні випадки, а загальносвітові проблеми — війна в Іраку, СНІД та віч-інфіковані лікарі, переривання вагітності, усиновлення, евтаназія, самогубства, расизм, алкоголізм, наркоманія, бандитизм, страйки медперсоналу, відсутність адекватної допомоги через дешеву страхування…


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти