Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="228799"]
Матеріали українською мовою

Що можна їсти на ніч: 5 безпечних продуктів

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2019.10.10
0
У відповідь на питання «Що можна їсти на ніч» фітнес-тренери тільки зневажливо зморщують ніс: «Хочете схуднути - віддайте вечерю

У відповідь на питання «Що можна їсти на ніч» фітнес-тренери лише зневажливо зморщують ніс: «Хочете схуднути — віддайте вечерю злому ворогові!». Дієтологи більш толерантні — всі без винятку дозволяють як вечір кефір, деякі можуть дозволити варене яйце, приготовані на пару овочі.

безпечні продукти, корисні продукти

Джерело: GettyImages

Але що робити, якщо вранці, поки сила волі сильна — вівсянка, обід пропущень через «Ніколи!», а вечерю… А ввечері перед голодним внутрішнім поглядом так і миготить усе, на що дієтологи наклали своє табу. «Сон на голодний шлунок не менш шкідливий, ніж на переповнень» — стверджують лікарі іншої спеціалізації — фізіологи. Він не приносить відпочинку і дуже негативно впливає таким чином на загальний стан. Тому вечерю, якщо ви дуже голодні, не поспішайте роздавати ворогам. Краще перегляньте її складові та зробіть правильний вибір.

Чи можна їсти на ніч овочі та фрукти?

Тут правило просте — солодкі фрукти їсти не можна. Що стосується овочів, то їх на ніч є можна. Тільки майте на увазі, що сирі овочі не дають відчуття насичення — треба з'їсти, бачте, тазик моркви, щоби почувати, що голод угамувався. А великі обсяги їжі в шлунку, який разом з вами вісь-вісь прийме горизонтальне положення — собі на шкоду. Тому, якщо вже є щось на ніч, то нехай це будуть пропарені чи тушковані овочі. Температура страви має досить велике значення: все тепліше — «рідніше» для організму, тому і сприймається швидше і відчуття насичення, відповідно, виникає швидше.

безпечні продукти, корисні продукти

Джерело: instagram @bella.perm

Чи можна їсти на ніч м'ясо?

М'ясо дає дуже швидке відчуття насичення і це його однозначний «плюс». Але навіть нежирна курятина, без шкірки, перетравлюється не менше 2-3-х годин. І це – мінус. Адже сон при працюючому наповнешлунку навряд чи можна назвати повноцінним відпочинком і відновленням сил. Тому м'ясо на вечерю (дуже невеликий кусочок) можна дозволити собі тільки в тому випадку, якщо почуття голоду дуже велике.


А як щодо риби на ніч?

Допустимий невеликий кусочок запеченої риби. Її дуже великий плюс — швидке відчуття насичення і таке ж інтенсивне засвоєння: через дві години після вечері ваш шлунок буде вільний.

безпечні продукти, корисні продукти

Джерело: Shutterstock

Чи можна їсти на ніч яйця?

Так, яйце некруто на ніч — фігурі не на шкоду. Яєчний жовток засвоюється приблизно за 40 хвилин, білок трохи довше.

Про молоко та молочні продукти

Гаряче молоко з медом на ніч - природне снодійне. І дуже хороший спосіб позбутися від почуття голоду. Але молоко – не найлегший продукт для шлунка. Якщо молоко нежирне, воно усвоиться приблизно через півтори-дві години. Жирне молоко зажадає вже понад дві години на засвоєння. Приблизно такі ж тимчасові інтервали і у сиру. До речі, деякі дієтологи вважають сир з овочами (але не фруктами!) ідеальною вечерею. Так само як і кисломолочні продукти, які можна їсти на ніч, будучи впевненою в тому, що це однозначно на користь.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти