Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="278490"]
Матеріали українською мовою

Пес Патрон: Талісман піротехніків тепер у світі коміксів

0
Собака-сапер Патрон відомий на всю Україну. За рік війни він став національним кумиром, про нього складають пісні та створюють муль.

Собака-сапер Патрон відомий на всю Україну. За рік війни він став національним кумиром, про нього складають пісні та створюють мультфільми, а тепер пригоди улюбленого героя є на сторінках коміксу!

У Харкові бачили перший ліцензійний комікс про пса Патрона, робота над яким тривала дев'ять місяців.

«З особливим хвилюванням представляю вам результат нашої кропіткої роботи протягом 9 місяців – перший ліцензійний комікс про пригоди національного героя пса Патрона. «Пес Патрон і Шкарпетковий монстр» — неймовірно фантастичний, яскравий та кумедний комікс. Ми доклали надзвичайних зусиль, щоби історія та герої всім припали до душі», — зазначив генеральний директор видавництва “Ранок” Віктор Круглов.


Ідея, сценарій та розробка належить дитячій письменниці Юліті Ран, а до написання історії та деталізації героїв долучився колектив, який опікується Патроном. Багато влучних образів та деталей були придумані саме ними, додає засновник видавництва.

«Художниця Катя Підлісна створила ескіз зображення самого Патрона. Це була дуже довга, кропітка робота з тривалим твердженням. Навіть псу Патрону показували. Усі залишилися задоволеними (навіть, сам Патрон)», — каже Круглов.

Передзамовлення на комікс відкрито, а ліцензійні кошти від продажу кожного примірника підуть у благодійний «Фонд Пса Патрона».

це перший ліцензійний комікс про Патрона, робота над яким тривала дев'ять місяців І вийшов комікс дуже яскравим, кумедним та захоплюючим. На пса-сапера чатують нові пригоди! Цього разу він і його друзі, Святе Каченя і робот Григорій, перемогли прибульців-агресорів і спасли Землю від здоровезного носкового Монстру, який прилетів з далекої галактики.

Ідея та її втілення належить видавництву “Ранок”, але команда пса Патрона долучилася до створення цього унікального коміксу. Неочікувані пригоди захоплювати увагу як дошкільнят, так і старших дітей — у коміксі детально зображено цілий світ, біля якого — Патрон і його друзі. А ліцензійні кошти від продажу кожного примірника будуть надходити до благодійного фонду «Фонд пса Патрона», який збирає добро у вигляді коштів на обладнання, лікування саперів, допомогу сім'ям загиблих саперів та для тваринок, що потерпіли від війни.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти