Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="248344"]
Развитие

5 найкращих дитячих книжок для вивчення англійської мови

0
Вивчення англійської мови - це питання, яке стоїть гостро незалежно від віку та соціального статусу. Навіть якщо робота не пов’яза�

Вивчення англійської мови — це питання, яке стоїть гостро незалежно від віку та соціального статусу. Навіть якщо робота не пов’язана з іноземними мовами, нам хочеться вільно і безперешкодно подорожувати, спілкуватися з місцевими жителями інших країн тощо. Що дозволить вам володіти англійською вільно? Це постійна практика. А як щодо практики з вашими дітьми? Той випадок, коли придбавши книгу для дитини, захочеться і самому сісти за вивчення чи повторення англійської мови, адже вивчення англійської за допомогою казок та захопливих детективних історій — подвійне задоволення! ⠀

дівчинка 5 найкращих дитячих книжок для вивчення англійської мови

Джерело: freepik

Ми зробили для вас чудову підбірку книг від видавництва Vivat, які змотивують вас присвятити вивченню англійської мови разом з вашими дітьми майже весь вільний час.

Шерлок молодший і лондонський ведмідь

(від 6 до 8 років)

Майже всі люди на Землі знають, хто такий Шерлок Голмс. Але не всі знають, що в нього є не менш талановитий нащадок — Шерлок Голмс П’ятий. Як і відомий пращур, маленький Голмс зустрічає «свого» Ватсона, випробовує його на роль помічника — і згодом хлопці засновують детективну агенцію. Та їхня історія не суто класичний детектив, а справжній мозковий штурм для читачів, який сприятиме розвитку логічного мислення, роботі в команді та формуванню правильних цінностей.


Перша справа — викрадення персня старенької леді, яка вважає, що її скарб поцупив страшний ведмідь. Однак ведмеді не носять коштовних прикрас. Детективи й маленькі читачі мають застосувати дедукцію на повну потужність, щоб з’ясувати, хто насправді скоїв злочин.

Шерлок молодший і лондонський ведмідь

Джерело: vivat-book.com.ua

Шерлок молодший і безголовий єпископ

(від 6 до 8 років)

Attention, рlease!  У злочині звинувачують… самих маленьких детективів. Сталося це під час відвідин Британського музею, коли хлопці помітили, що цінна шахова фігура єпископа втратила голову. Зчиняється справжній хаос, тож друзі мають проявити неабияку кмітливість, щоб знайти втрачене й урятувати самих себе.

Шерлок молодший і безголовий єпископ

Джерело: vivat-book.com.ua

Шерлок молодший і гробниця Вестмінстерського абатства

(від 6 до 8 років)

Шерлок Голмс і Ватсон не вірять своїм очам: до них приходить сам декан Вестмінстерського абатства. Він звертається до них із делікатною справою: розкопано могилу славетного Томаса Парра, який прожив майже 153 роки. Грабіжники лишили чимало слідів, і детективи беруться за розслідування, щоб запобігти новому злочину.

Шерлок молодший і гробниця Вестмінстерського абатства

Джерело: vivat-book.com.ua

Читаємо казки англійською мовою

(від 6 до 8 років)

Давно знайомі для вас казки тепер англійською мовою для вивчення з вашею малечею. Чарівні історії про улюблених героїв: Покахонтас, Красуня та Чудовисько, Чотири музиканти тощо.

Моя перша 1000 англійських слів

(від 3 до 6 років)

Дитинство — найкращий період для того, щоб вивчити іноземну мову. У цей час діти чудово запам’ятовують слова і обожнюють нові враження. Книга «Мої першу 1000 англійських слів» — це вдале поєднання того й іншого. За допомогою цього видання ваш малюк швидко запам’ятає цілу тисячу найнеобхідніших англійських слів, що послужить хорошою базою для подальшого вивчення іноземної. Щоб процес запам’ятовування був легким і швидким, кожне слово супроводжується авторської ілюстрацією чудової художниці Ірини Зарубіна.  Всі маленькі картинки можна знайти на панорамних акварельних розворотах, розглядати які малюкові напевно дуже сподобається! Ну а закріпити знання допоможуть нескладні питання в кінці книги. Успіхів у вивченні головного мови світу!

Ці захопливі книжки — справжня знахідка для батьків та їх дітей: пригоди, цікаві головоломки, вивчення перших слів і висловів англійською для читачів молодшого віку, а також справжня дружба й неймовірні пригоди — усе це на сторінках книжок від видавництва Vivat.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты