Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272006"]
Матеріали українською мовою

Найтепліша різдвяна локація столиці: такої Арки Дружби народів ви ще не видели

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2021.12.30
0
Днями соцмережі розбурхали фото та відео київської святкової локації, схожої на ідеальну різдвяну картинку з модної листівки чи ф

Днями соцмережі розбурхали фото та відео київської святкової локації, схожої на ідеальну різдвяну картинку з модної листівки чи фільму. Ми готові озвучити, що це за неймовірне таємне місце. Нова різдвяна локація розташувалася під Аркою Дружби народів та називається Арка Gallery.

Однозначно — це головне must visit place у новорічних прогулянкових маршрутах Києва. І будьте впевнені: тут не тільки неймовірно красиво, а й тепло та тишно незалежно від поривів вітру та сили морозу.

Арку Gallery відкрили компанія «Спортлаб» та організатори ярмарок «Різдво на Подолі» за сприяння благодійного фонду Анни Пуртової, який підтримує культурні та соціальні проекти в Києві.


Найтепліша новорічна локація Києва. Одна з головних київських атракцій на зимові свята — прогулянка від Арсенальної площі, через Маріїнський парк, Скляний міст, Володимирську гірку до самого Подолу. Святкова зона Арки Дружби стане вашим теплим притулком та найкрасивішою точкою на піку цього маршруту. Вона є стильною панорамною лаунж-галереєю, укритою від вітру, з якої відкривається, мабуть, найкращий краєвид на Київ. Тут всюди палахкотить живий вогонь, укладання в арт-інсталяції. А спеціальні конструкції захищають внутрішній простір від будь-яких поривів вітру.

Для тих, хто любить ще гарячіше. На локації розташований бар від бренду Beefeater, який пригощає напитками родом з Англії – це традиційні коктейлі для тонких любителів ялівцевої настоянки. Підкріпитися тут можна хот-догами від ТМ "Бащинський".

Щоб побачити найкращий панорамний вид на просторі торжественного Києва – панорамна галерея іншого поверху.

І звичайно, серце локації — розкішна ялинка ідеальної краси та оздоблення.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти