Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="228711"]
Матеріали українською мовою

Бігова команда Санофі: 500 кілометрів та 500 нових дерев

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2019.10.09
0
Бігова команда Санофі в Україні, до складу якої входять співробітники компанії та їхні діти, пробігла 500 км в рамках спортивного загону.

Бігова команда Санофі в Україні, до складу якої входять співробітники компанії та їхні діти, пробігла 500 км у рамках спортивного заходу Wizz Air Kyiv City Marathon під гаслом: «Дерево – за кожен кілометр». За результатами цієї спортивно-екологічної ініціативи протягом жовтня-ноября цього року Санофі висадили 500 молодих дерев біля українських лікарень.

Співробітники Санофі в Україні вже кілька років поспіль активно реалізовують цей, а також інші екопроекти, відповідаючи на глобальні екологічні виклики. Так, цього року команда Санофі вже вдруге взяла участь у марафоні із зобов'язанням посадити дерево за кожен кілометр, який пробігли співробітники. Минулого року 400 дерев були висаджені в 10 містах України.

Санофі всебічно підтримує ідеї та пропозиції своїх співробітників щодо реалізації соціальних та екологічних ініціатив. Адже наша мета полягає в тому, щоб не обмежуватися лише наданням якісних медичних рішень для пацієнтів, а й покращувати умови, де вони отримують лікування, зменшувати наш екологічний слід та своїми діями зміцнювати екокультуру. Я дуже радий, що цього року до ініціативи долучилося ще більше колег, які подолають більше кілометрів, а отже – посадити більше дерев.


директор компанії Гієм Граньє

Зелені насадження очищують повітря від вуглекислого газу і, зважаючи на темпи загрязнення ним повітря, кількість парків та лісів потрібно постійно збільшувати. Проте, згідно з інформацією Світового банку, частка нелегальної вирубки лісів складає 30%, і щороку у всьому світі нелегально зрізається дерев на суму 23 млрд доларів. Для України ця проблема є надзвичайно гострою, адже за останні 25 років кількість вирубаного лісу в Україні зросла на 75%.

Стереотипно українські міста вважають зеленими, але це не так. У містах України зелені насадження складають близько 38% міських територій, але доступними для мешканців є лише 13,4% зелених територій. Тобто на одного мешканця в середньому припадає близько 16 м² зелених насаджень. За міжнародними нормами цей показник має бути не меншим за 20 м².

Окрім ініціативи з висадки дерев, Санофі запровадила «зелений» офіс з метою відповідального споживання ресурсів, а для зменшення углецевого сліду, компанія реалізовує програму екологічного водіння серед співробітників і вже досягла значного скорочення споживання палива, а відповідно – і токсичних викидів СО2.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти