Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="80294"]
KinderFest

Учні Talant School порадували гостей Kinder Fest

Old date:
Current date: 2022.05.23
New date: 2015.12.18
0
На вихідні у київському ТРЦ «ART mall» відбувся передноворічний фестиваль Kinder Fest від журналу «Моя дитина». Першого дня ярмарку-фестів

На вихідні у київському ТРЦ «ART mall» відбувся передноворічний фестиваль Kinder Fest від журналу «Моя дитина». У перший день ярмарку-фестивалю, 12 грудня, гості свята побачили виступ обдарованих вихованців школи естрадної майстерності Talant School. Веселі та яскраві номери порадували та зігріли цього зимового дня всіх присутніх!

IMG_0526
IMG_0065

Talant School — це школа естрадної майстерності, розташована в самому серці столиці — Печерському районі, яка дає фундаментальну музичну освіту як дитині, так і дорослій. Ми навчаємо вокалу, хореографії та акторській майстерності, грі на музичних інструментах, теорії музики та допомагаємо максимально розкрити в собі таланти. Завдяки комплексному підходу до кожного учня забезпечуємо всі необхідні навички для творчої самореалізації особистості та успішної сценічної кар'єри!


IMG_0807

Бажаєте зробити своє чадо співаком, танцюристом чи актором? Насолоджуватися власним голосом у караоке? Вразити всіх виступом на заході? Вступити до спеціалізованого вишу?


IMG_0802

IMG_0750

Talant School – вірний шлях до успіху! Ми навчимо Вас тонкощам виконавчої майстерності; створимо яскравий образ, що запам'ятовується; підготуємо для шоу, кастингу чи престижного міжнародного конкурсу.
Докладніше про діяльність школи естрадної майстерності Talant School можна дізнатися на сайті.


IMG_0693


IMG_9793


IMG_9797


Контакти Talant School
Адреса: Київ, вул. Академіка Богомольця, 4
Телефони: (095)1990551 (097)5661302


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x