Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276439"]
Здоров'я і догляд

Мобіль на ліжечко - перші іграшки для вашого малюка

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.12.01
0
Для піврічних малюків іграшок не так багато. Можливості дітей у проміжок від кількох місяців до 1-1,5 років обмежені.

Для піврічних малюків іграшок не так багато. Можливості дітей протягом декількох місяців до 1-1,5 років обмежені, їм ще недоступні ігри в машинки і ляльки. Спеціальна ігрова підвіска - мобіль, що дозволяє виправити цей недогляд.

Що таке мобіль і навіщо він потрібний малюкові

Дитячі підвіски вигадані давно. Просто раніше вони являли собою примітивну іграшку, що складається з гумки і нанизаних на неї різнокольорових кульок-брязкальця. Сьогодні ж виробники пропонують висячі конструкції, що складаються з цілих каскадів гарних іграшок. Достатньо натиснути кнопку, щоб фігурки почали повільно кружляти під музику.

Навіщо потрібен мобіль на ліжечко:

  • Для тренування зору. Підвіски вчать дітей концентрувати увагу, розрізняти форму, величину та колір предметів.
  • Навчає дитину навичкам стеження та розпізнавання.
  • Мелодичний звук та плавний рух конструкції викликає у малюка посмішку, займає його та заспокоює.

Девайс можна закріпити на ліжечку, візку або на автокріслі. Підвіски мають спеціальні пристрої, що дозволяють легко і швидко кріпити їх у потрібному місці. На мобілі підвішують різні іграшки. Головна умова — вони мають бути добрими та доброзичливими. Зазвичай на підвісках можна побачити сонечки, звірят, зірочки тощо.


Які бувають мобілі для ліжечок

Виробники пропонують підвіски, що відрізняються не лише дизайном, а й принципом дії.

Основні варіанти підвісок:

Із заводним механізмом. Вони прості та недорогі. У закладному стані працюють близько 5 хвилин.

  • На батарейках. Це найходовіший варіант, час роботи – до 90 хвилин. Потім треба змінити джерела харчування.
  • З дистанційним керуванням. Практичний та зручний для батьків варіант. Такою іграшкою можна керувати здалеку. Зазвичай подібні підвіски забезпечені різноманітними опціями та ефектами.
  • Якісні підвіски виготовлені з гіпоалергенних та безпечних матеріалів. Зазвичай це пластик чи текстиль. Перший дуже практичний, він мало брудниться і не збирає пил, другий м'який і приємний на дотик.

У дитячих мобілях зазвичай є додатковий функціонал. Найчастіше це звуковий супровід. Також у продажу можна знайти варіанти з підсвічуванням, люстерком і навіть з проектором. Найпросунутіші моделі оснащені таймером і USB-роз'ємом під флешку з піснями.

Якщо у вашому будинку з'явився малюк, подбайте про його дозвілля та розвиток з перших днів. Навіть, лежачи в ліжечку, можна продуктивно тренувати свій мозок для майбутніх ігор, навчання та інших звершень.


Р

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти