Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="34716"]
0-1, Здоров'я і догляд

Сечостатева система у хлопчиків: що має насторожити?

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2013.11.22
0
На думку урологів, більшість дорослих чоловічих проблем сягають корінням у перший 5 років життя. Що ж має насторожити?
Хлопчик сидить на горщику (фото: Fotolia)

Хлопчик сидить на горщику (фото: Fotolia)

На думку урологів, більшість дорослих чоловічих проблем сягають корінням у перший 5 років життя.

Що ж має насторожити батьків у розвитку сечостатевої системи дитини?

  1. Яєчка у хлопчика повинні бути в мошонці. Неопущення яєчок лікарі називають крипторхізмом, і це порушення (якщо яєчко не опустилося до першого року) потребує оперативного втручання.
  2. При нервовому збудженні або напрузі малюка у нього може виникнути так званий кремастерний рефлекс, коли яєчка, вже перебуваючи в мошонці, піднімаються в пахвинний канал. Лікар вручну опускає малюкові яєчко на місце (ці маніпуляції іноді потрібно проводити, поки яєчко у дитини з віком не збільшиться і не зафіксується в мошонці остаточно).
  3. Подивіться, де у малюка відкривається отвір сечівника, коли хлопчик писає. Іноді воно буває розташоване не на вершині головки, а на верхній або нижній поверхні пеніса.
  4. При запаленні отвір крайньої плоті може покритися рубцями - патологічний фімоз. Від нього, на жаль, рятує лише операція.
  5. Змащення сальних залоз на внутрішній поверхні крайньої плоті може стати причиною запалення головки статевого члена та викликати баланопостит.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти