Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270237"]
Воспитание

Формула гармонії: 5 принципів екологічного способу життя, яким варто навчити дітей

0
Настав час серйозно замислитись, у якому вигляді дістанеться наша планета нашим дітям, а також дітям наших дітей, адже природні рес

Настав час серйозно замислитись, у якому вигляді дістанеться наша планета нашим дітям, а також дітям наших дітей, адже природні ресурси з кожним днем ​​все більше виснажуються.

Екологічне батьківство

Важливо навчити наших дітей екологічному способу життя, який буде безпечним для природи.

У цьому матеріалі пропонуємо поговорити про екологічну повсякденність. Не лише про те, як убезпечити дитину від мікробів у повітрі та захистити від шкідливого впливу гаджетів, а й про принципи екологічного способу життя, яким варто навчити дітей.


Читайте про перші кроки, які треба зробити, щоб дитинство вашого малюка було гармонійним та екологічним.

Навчіть економити ресурси

Поясніть дитині, що всі люди використовують природні ресурси щодня. Економія ресурсів у масштабах планети може здатися крихтами, але це не так.

Навчіть дитину закривати кран, коли чистите зуби, вимикати світло, коли в ньому немає необхідності і таке інше.

Зверніть увагу на іграшки, які купуєте

Не йдіть на поводу у дитини, яка просить купити їй неякісну іграшку яскравого кольору з неприємним запахом.

При покупці іграшок слід звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений товар і пам’ятати, що найнебезпечніші іграшки виготовлені з м’якого пластику – пластизолю. Іграшки з різким запахом та низькою якістю можуть містити небезпечні для вашої дитини речовини.

Екологічне батьківство

Джерело: Freepik

Привчайте дитину харчуватися правильно та екологічно

Пам’ятайте, що жувальні гумки, чіпси, газовані напої, а також молочні продукти з тривалим терміном придатності та харчовими добавками – табу для дітей.

Важливо навчити дитину вибирати правильні продукти і змалку формувати її харчові звички. Пам’ятайте, що сезонні фрукти та овочі вашого регіону набагато корисніші за екзотичні і зберігають більше вітамінів. Крім того, купуючи місцеві продукти, ви скорочуєте витрати палива на перевезення та, відповідно, забруднення навколишнього середовища.

Привчайте дитину уникати одноразових речей

Кожна частка пластику, створена з його винаходу, досі забруднює планету. Акцентуйте увагу на шкодутому, що пластик шкідливий, та відмовтеся від одноразових стаканчиків та пляшок на користь багаторазових.

Привчіть дитину брати воду з дому у своїй багаторазовій пляшечці, а не купувати пиття у пластиці і потім викидати непотрібну упаковку.

як зробити дитинство наших дітей екологічним

Джерело: Shutterstock

Навчіть дитину давати нове життя старим речам

Друге життя речей – це екологічна альтернатива споживацтву, а водночас творче заняття для малюка.

Різні предмети, які не розраховані на довге використання, роблять із дуже міцних матеріалів. Наприклад, той самий пластик переживе свого власника. Непотрібні пляшки, контейнери та інші ємності можна, наприклад, пристосувати під годівниці для птахів.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты